Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 2:47 am

Tara


Zasměju se, mám ráda, když lidi svým věkem překvapím. Většinou zareagují překvapeně, a dají to na sobě znát, ale tahle holka ne. To je jenom dobře.
Přokývnu: "To víš, neustálý trénink - to abych se udržela ve formě. A jsem moc umíněná na to, abych stárnula."
Znovu upiju kafe. "Máš nějaké otázky?"
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 2:50 am

Mira

"Asi milion, ale nemůžu teĎ vykoumat na jakou se zeptat jako první." odpovím Taře. Zaseu usrknu kávy a pár vteřín přemýšlím. "Dobře, tak základy. Co je zač těch pět chlápků, co po tom až je sejme, proč ti unesli chlapa a co od nich můžeme čekat." Nechce se mi ještě, přejít k pracovním záležitostem, ale asi nic jiného nezbývá.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 3:14 am

Tara


"Těch pět si říká Mudrcové... úplně tomu nerozumím, ale ti chlapi se snaží najít nesmrtelnost. Chtějí se stát anděly. Přesouvají se z jednoho těla do druhýho. Prostě šílenci - pokud jsem to dobře pochopila, datujou se k nějakým benediktýnským mnichům, jejichž řád Vatikán upálil. Nšli 18 kapitolu Bible. Četla jsi někdy Bibli, Miro?" Obrátím se na ni s vážnýma očima.
"Bálo se jich hodně lidí, i upírů. Nikdy to nevěstí nic dobrého, když si Vatikán udělá čistku mezi vlastními lidmi. Nikdy!
Takže nejspíš můžeme čekat magii a jiné pěkné věci. Jsou vlivní, mají pod palcem policii a mají svoje "supervojáky", kterým je docela jedno, jestli je něco bolí."

Chvíli otáčím hrnkem v rukou a snažím se utřídi si myšlenky. Je toho moc, co vím, a moc, co je zbytečné říkat.
"Je to spousta let, dobře, stovek let, co Richarda unesli. Má to nesjpíš souvislost s tím, že jsem prostě odmítla zemřít. Že on to neumí. Sebrali mu tělo, když se jim odmítl vzdát, ale jeho ducha nedokázali zničit. Dozvěděla jsem se to nedávno.
Myslela jsem, že hledám svého muže, ne jeho duši. Trošku...trošku demotivující.."

Usměju se a promnu si obličej. "Zní to jako pitomá romantická novela. tady přichází to nejlepší. Zabít těch pět chlapů znamená otevřít brány zámku vystavěného z myšlenek, kde Richarda vězní. Rozplést kouzlo, kterým ho drží v šachu.
Pak už jen zbývá najít nějaké volné tělo, a já si třeba užiju víc než tři roky manželského života."

Tak, a je to venku... těď si o mně může začít myslet, že jsem blázen....
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 3:20 am

Mira

To asi už musí být opravdu láska, když se ženská nevzdá chlapa se kterým byla tři roky, ani po třech stech let hledání. Kéž bych taky někoho takovýho měla. Mám akorát Kauffmana, na druhou stranu je zase Kauffman, chlap co vám odpustí, to že ho střelíte do hlavy. To má taky něco do sebe.

"Dobře takže tu máme šílené fanatiky, co pod sebou mají super vojáky a pravděpodobně ovládají magii. No to nebude lehké. Ale rozhodně to nebdue nemožné. Budem, ale asi potřebovat nějakej lepší arzenál. Podle toho co jsi mi teď řekla, jdeme do války, tak se podle toho musíme i vybavit. A s tím hradem si poradíme až tam dojdeme. Sakra zorvna teď by se nám, ale i pekelně hodil Donald." řeknu a podmračím se. Donald a jeho počítačové dovednosti. SBěr informací je pro nás teď důůležitý.
"Ještě jedna věc. Má to být hotovo rychle, nebo je chceš odstranit jednoho po druhým v klidu a s rozvahou?" zeptám se jí.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 3:32 am

Tara


"Máme Pata, to je dobrej hacker. Dělal první poslední, aby mi pomohl, s tím můžeme počítat." řeknu s rozvahou a větším klidem.
"Arzenál seženeme, to taky není problém. Peníze...nejsou problém..."
Propletu ruce pod bradou a povzdechnu si. "Co se toho posledního týče. Ještě jsem se nepodívala na ty informace od Barona, ale čím rychlejší a tišší to bude, tím líp pro nás. Těch chlapů je hodně, a nepotřebujeme je mít za zadkem."
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 3:39 am

Mira

"Jestli nejsou problém peníze, tak výbava taky ne. Znám jednoho dobrého zbrojíře. A Hacker se bude hodit velmi. Co se tichosti týče, tak to sice není, moje specialita, ale na chvíli se stanu klidně ninjou. Ale nejjednodušší by bylo dostat těch 5 chlápků na jedno místo a vyhodit je do luftu. Proti 5 kilům semtexu jim bude podle mě většina velevážený magii k ničemu." Prohlásím tóném halsum jako by jsme řešili co nakoupit na večeři a ne zabíjení lidí. Tedy "lidí".
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 3:41 am

Tara

"No nejsem si úplně jistá, že se budou chtít sejít na jednom místě a nechta se zabít. To bychom jim museli předložit něco dost lákavého na to, aby přišli."
Povzdechnu si... Tedy mě, že....
"A nevěřím, že by se přestali chovat obezřetně, když ví, že jim jdem po krku. Vsadím se, že si nějak zjistí že jsem mluvila jak se Strangem, tak Dreamerem."
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 3:56 am

Mira

"Ty jsi mluvila se Strangem a Snílkem? No fíha," řeknu a písknu si. "Tedym usím říct, že jestli v životě něco neptořebuju tak potktat Strange. Kolujou o něm různý storky a klepy, ale klepy bývají založeny na pravdě. A za svůj život jsem se naučila minimálně to, že zahrávatsi s mystikou se prostě a jednodušše nikdy nevyplatí."
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 4:08 am

Tara


Povzdechnu si: "Potkala jsem v životě hromadu hnusných věcí, ale Strang byl nejhorší."
Dopiju kafe a odložím hrnek. "A s mystikou... No, řeknu, že dřív byl bez ní můj život lepší a jednodušší." pousměju se.
Natáhnu nohy pod stolem a zase je skrčím, a zamračím se, když mě zatahá zpola zahojená rána. Pitomé tlačné dýky!
Obrátím se po Dee. "Dáš nám ty informace? Ať se někam hneme."

Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:17 pm

Fall lechce pohne svou rukou a dotkne se ruky Dee ktera už dlouhou dobu vašeho rozhovoru se odhodlavala ke kroku. Jen rychle ucukla a omluvně se usmala na Taru. Aby to zamaskovala tak vytahla svuj věrný pad a dala si ho před tvař.
No baron mi poskytnul data. Jen je mi zahadou jak je dokazal ziskat. Každopadně jedna se o pět jmen. Všichni jsou celkem znamý i když každy jen ve svých absolutně civilnich kruzich. Prvnim z nich je Michael Charm. Znamej umělec. Sochař a hologramový tvarovač. Druhým je Patrik Word. Spisovatel horroru. Jeho knihy jsou vždy bestsellery. Dalši uřednik ,teda jeden z rady odpovidajici za uřad městske knihovny. Jmenuje se Adrian Rage. Dalši jmeno je velice obtižne. Jeffry Flesh. Zatim jsem nezjistila co je zač. Jedine voditko vede ke společnosti distrubutoru nahradnich organu Vitae.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:32 pm

Mira

"Mickey Charm, Patt Word, Adrian Rage a Jeffrey Flesh. Vypadá to, že nemají mco fantazii, při vymýšlení jmen. Ale ot jsou jen čtyři jména. Co ten pátej?" zeptám se Dee.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:34 pm

Tara

Charm, Word, Rage, Flesh....to docela dst vypovídá o tom, co by nás tam mohlo čekat, pokud ti chlapi opravdu používají magii, jak se domnívám.
Zvednu hlavu, když se Mira zmíní o tom, že jeden chybí, a obrátím se po Dee s otázkou v očích.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:46 pm

Dee se na vas jen nechapavě podiva.
Vždyt jsem vam ho řekla ne? s těma slovy vam poda pad na kterem je napsane posledni jmeno.

Posledni jmeno je John Doe. Žadne dalši informace.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:48 pm

Mira

"Ne neřekla," odpovím a přečtu si jméno. "John Doe, to jako chlapík bez pravé identity jo?"
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:50 pm

Tara


Obrátím oči v sloup. No skvěle, tohleto. "Tak jo," prohlásím rozhodně. "Kterýho nejdřív, Miro?"
Vytáhnu MPA a vytočím Pata, pošlu mu jména a požádám ho o adresy, a pokud bude kouzelník, jako obvykle, třeba i denní program, plány bydlišť tak.
"Toho pátýho bych nechala na konec, co ty na to?"
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:52 pm

Mira

"Jo pan Doe by mohl bejt poslední." řeknu a vyklopím do sebe zbytek kávy. "Než je začnem obárat, chvíli bych je sledovala zjistila co můžem čekat, ale jestli chceš jít na blind, nejsem proti. Ale pak je musím jednoho po druhým zfouknout co nejrychleji. Ale asi bych začala sochařem. Zní jako buzík."
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:56 pm

Tara


Poklepu prstem o hranu stolu a zhoupnu se. "Lidi, co umí okouzlovat, jsou obzvláště nebezpeční. Ale fajn.
Psala jsem pro nějaké infromace Patovi, pak budeme moudřejší.
Ale toho pátého... Z toho mám divnej pocit. Fakt bychom ho měly nechat nakonec."
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:58 pm

Mira

"Aha. No začnem s Michelangelem. Pan sochař bude brzo tužší než jeh ovýtvory."" řeknu. Vzpomenu si na pistoli v kapse, vytáhnu jí a vrátím jí do pouzdra. "lepší." Pochválím se pak.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 2:07 pm

Tara

Zamračím se, když mě praští přes nos vzadu v hlavě zasunutá vzpomínka.
"Poslechni, Dee," otočím se na ni. "neřekl ti náhodou Baron, jak se vlastně zabíjejí de facto nesmrtelní, co se přesouvají z těla do těla? To chce něco, co jejich duši zabrání v...eh...karmickém koloběhu, ne?"
Blbá, jsem nebetyčně blbá!
Proč jsem se na to nezeptala Dreamera?
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 2:12 pm

Mira

"A nepřesouvali se z těla do těla ještě před smrtí? Páč takovýhle drsný převtělování se mi nelíbí. Nemám ráda, když něco přežije kuli do hlavy." prohlásí s drobým podmračením.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 2:16 pm

Tara

"Co říkal ten chlap, než u Strange zkapal, tak až po úmrtí těla," poznamenám. "Nebo alespoň tak jsem to pochopila. Chtějí tím simulovat nesmrtelnost."
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 2:20 pm

Taře v uchu zapipa ohlašeni hovoru a mpa se zapne samo od sebe.
Dobrý den pani Sharpova. Takže potřebovala jste nějake info? Zatim to hazim do systemu a beru to po pořadi od vašeho prvniho cile. hlas Pata se pokouši znit bodře ale moc se mu nedaři. Zni spiše tak nějak motorově.
Michael Charm je uznavaný hmotový a světelný sochař. Žadne napojeni na podsvěti ani žadne skryte stranky podnikani. Teda krom občasných donatoru z řad pochybných lidi. Skusim to prověřit ale divnějši by bylo kdyby žadne takove neměl. Jinak Charm žije v přestavěný tovarně v centru Kapskeho města. Ale tedka ma v Akropoli svoji novou výstavu. Hnedka se nabouram do databaze a zjistim kde je zatim ubytovaný.

Mezitim se Dee po tve odpovědi trochu zarazi.
Ehmm promin Taro ale nic takoveho mi neřekl. Teda ja jsem s nim pořadně ani nemluvila. Poslal mi zpravu a dvojčata mně k němu nechtěli pustit. řekla ti trochu zaraženě.
Reinkarnace je je zpusob myšleni. Myšlenkový tok který dokaže usměrnit cestu duše a navratit ji zpět na tento svět. ozve se ze sveho mista Fall. Poprve od doby co jste začali konverzaci.
Je to vice podvědoma věc nežli skutečne přani. Je to taky jakesi zpusob potrestani. Je to ale pořad myšlenka a jako takova se da zneužit. Slyšel jsem o tom že někteři bytosti byli schopni s pomoci černe magie podmanit si svoji duši a navratit ji zpět do života. Možna je to ten samý připad. Nebo jsou to světci. Každopadně jediný zpusob jak takovou osobu dopravdy zabit je zničit jeji duši.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 2:24 pm

Tara

Děkuju. Pate, zlato děje se něco? Zníš divně. napíšu ledabyle do MPA, jakoby se nechumelilo, a dívám se při tom pozorně na Falla.
"Ty víš, jak se to dá udělat, Falle?" zeptám se. "Jak někomu zabránit posedávat další těla? Protože bychm tu s Mirou trávily dost času zabíjením jenom jednoho chlápka."
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 2:25 pm

Mira

"Jak se ničí taková duše? Osobně doufám, že na to existuje bouchačka nebo kudla, ale takový štěstí asi mít nebudeme." prohlásím.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Nov 05, 2010 12:38 am

Fall se jen zamyšleně *podiva* do zdi.
Ano existuji zbraně ktere roztrhaji duši a ne tělo. Nebo taky zbraně ktere dokažou zabit cokoliv. Ja nic takoveho ale nevlastnim ani nemyslim že by něco takoveho vlastnil baron. Takove zbraně jsou neskutečně vzacne a dosktrat se stalo že kvuli nim umirali narody. řekne Fall s povzdechnutim a Dee se na vas sklamaně podiva.
Ale mohl bych vam nabidnout něco jineho. promluvi znovu Fall a natahne k vam dlan ve ktere jemně mihotaji dva karminove body. Vypada to jako body ktere jsou vyznačene ve vice jak třech prostorech. Přelivajise a jakoby se překryvaji jako obrazy v kině.
Je to pohled mých oči. Stejně ho tedka nepotřebuji takže bych ho vam mohl pujčit. Dovoli vam to vidět mnohem vice než by kdokoliv chtěl. Dokonce i zpusoby jak zabit něči duši.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Sponsored content





Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)   Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hrad postavěny z myšlenek. (Mira a Tara)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tara Murthough-Sharpe
» Mira MacFayden

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Ztracene přiběhy HRA - Perla-
Přejdi na: