Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Noc je ještě mlada

Goto down 
+3
Rael
GeraltWOLF
Muž ve stinu
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 5:34 am

Karl Ruprecht Kroenen

To nebude on

Posílá mě baron Snow. Jde o trénink. řekl jsem a sundal Gewehr na zem.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 10:47 am

Kroenen

Stařik si odplivne na zem a zakrouti hlavou
Je mi u prdele mladej kvuli čemu tady jseš. Naval sem svoji mpačko at tě mužu čeknout.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 11:02 am

Mira

Zhluboka se nadechnu. "Jo to jsem já." řeknu a pak se na chvilenku odmlčím. Mám chuŤ an cigaretu, ale žádnou nemám, tak radši pokračuji v hovoru. "Doufám, že neruším. Chtěl jsem zavolat co nejdřív. Ráda bych tě viděla, a vyřešila vše co by bylo k řešení." řeknu mu. Snad to nepochopí zle. Opravud nevím co od něj čekat.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 11:26 am

Mira

Proč ne krasko. Stav se v me hospodě. Jmenuje se Gossip. Adresu najdeš na netu. A doufam že to neni řešeni při kterem budu potřebovat neprustřelne sklo. ozve ve sluchatku hlas ve kterem je citi usměšek.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 11:26 am

Nero

Fůha holka, ty seš ďáblík. usmál sem se. To už ale hudba začínala působit. Došel sem Mariu a vzal jí kolem pasu. Tak co...půjdem na parket když už jsme tady ? mrkl sem na ní...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 11:29 am

Nero

Maria se k tobě přitiskne a žadoucně ti dychne do ucha. Dala bych si drink . Nočni sen. Jde pit jen ve VIP sekcich upiřich klubu. Dones mi ho . zašepta ti do ucha a pak lechce zkousne laluček.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 11:37 am

Nero

Ale beze všeho. usměju se hlasem připomínajícím vlčí zavrnění. Zamířil sem přímo k baru. Jeden Noční sen a k tomu nějakej vyprošťovák. kývl sem na barmana...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 11:49 am

Nero

Dostaviš se k baru a anonymně vypadjici barman okamžitě začne s připravou koktejlu. Tobě namicha něco co vypada jako trojdecka naplněna všema barvama duhy.
A vidim že vas pokoušeji vyprostit ze života. prohlasi něči sametovy hlas. Když se za nim otočiš uvidiš na barove stoličce sedět ženu. Je velice pohledna i když by možna byt neměla. Charakteristicky skoro orli nos, bujare ,nakratko střižene ,vlnite kaštanove vlasy a šede oči v mnoha ti připominajici pohled vlka. Pohled lovce. Tato žena je oblečena do dlouhych splyvavich šatu rtutově modre barvy se zadama střiženima tak nizko až se to zda nevhodne. Postava skryvajici se pod těmito ne moc zakryvajicimi šaty je možna ještě vic pozoruhodna. Atleticke a šlachovite tělo. Krasne a silne. Bujna prsa a ladne křivky boku. Zadeček posazeni do židle vytvarovan přesně podle mužske fantazie. Ale nejvice na te ženě tě fascinuje jeji postoj a ona jako celek. Je to lovkyně, je z ni citit sila ale i ženskost. A jeji vuně! Ta jeji ostra vuně přebijejici vonavky se ti dostava pod kuži. To že je to taktež vlkodlak v tom už nehraje žadnou roli.
Navrhuji vam malou hru. Když si se mnou date Blaznovu duhu. řekne a ukaže ti na tvou skleničku.
Tak vam dovolim abyste mně oblažoval svou přitomnosti.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 12:32 pm

Nero

Sákra...proč mám najednou neodvratnou chuť tam Marii nechat. No ... asi taky nechám. usmál sem se a přisedl si k ní. Jen pod podmínkou že vy si dáte tenhle Noční sen. položil sem před ní sklenku a upil z té své...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 12:40 pm

Nero

Jistě ale na ex. řekne ti a da si skleničku ke rtum. Neschopen odolat jejimu kouzlu a hudbě žadjici po tobě dělat šilene věci si stejně jako ona daši Blaznovu duhu ke rtum a vyklopiš to do sebe. Najednou citiš že se ti huba ocitla jak v ohni ale za chvili to přejde a ty se najednou vezeš na vlně opojeni. Delirium ti vladne a ty jseš najednou shopen uplně čehokoliv. Žena vedle tebe vypije svuj napoj a zadiva se na tebe svyma smyslnyma očima se zorničkama rozšiřenima narkotickym napojem.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 12:55 pm

Karl Ruprecht Kroenen

Vyndal jsem MPA Sakra, furt chtěj někoho objíždět, proč nestačí uniforma jako tenkrát... Trochu úcty zamumlal jsem, když jsem mu ho podával.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 12:59 pm

Kroenen

Tady nejseš u armady mladej. řekne ti stařec a vezme tvoje Mpa. Projede to nějakym přistrojem a chvili čeka na vysledky. Pak ti ho poda a vytahne z kapsy masivni ovaladač s několika knoflikama. Zmačkne ten horni a jeřab odsune paletu traverz stranou a odhali moderni dveře vytahu. Stařec ti jen pokyne k vytahu a vezme zpět svoje karty.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 1:17 pm

Nero

Podíval sem se na ní lehce rozostřeným pohledem. Myslel sem že mě to má od smrti vyprostit a né hodit blíž k ní. zasmál sem se. Sem Nero, těší mě. dodal sem ještě usměvavě...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 1:24 pm

Nero

Neznama se k tobě přisune a najednou přestane byt neznamou poněvadž ti do ucha pošepta Ja jsem Lara. ten šepot je pronašen tak palčivim dechem že se okamžitě vzrušiš.
Barmane ještě jedno to same ale prohodte to. protahne se kolem tebe až se o tebe otře nosem a pak tvaři a řekne to barmanovi. Ten už ma drikny připraveny a postavi je na stul.
Vem to Nero a nasleduj mně. řekne ti a zvedne se . Během toho se o tebe otře skoro celym tělem a ty maš problem se udržet. Pak ale vstane a odkoliba se k pohovce . Vlněni jejich boku tě skoro hypnotizuje.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 1:34 pm

Nero

Teď nevim jestli sem tak opilej...no to je fuk, ne že by mi to nějak extra vadilo. vzal sem drinky a vyrazil za ní. No tohleto mě brzo začne vyprošťovat z reality. A když jsem mimo sebe dělám divný věci. mrkl sem na ní a sedl si vedle ní s tím že sem jí podal její drink. Na zdraví. usmál sem se na ní. Hodně brzo přijdu i o ten zbyteček kontroly kterej mám a s ní vedle sebe...to bude hooooodně zajímavá noc.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 1:41 pm

Nero

Lara do tebe nacpe tvuj drink. Nočni sen a do sebe zas vyklopi sen blaznuv. Obě skleničky hodi za sebe. Potom si chvili prohliži svoje na nohou upnute šaty a pak si necha s usměvem vyrust jeden nehet . Pak lehce přejede po boku a rozpaře si šaty od bererniho vystpku až dolu. Pak se na tebe obkročmo sedne a skoro až žraloči se na tebe usměje.
Tak copak pane Nero to vlastně dělate? Takove ošklive spaleniny na sobě mate. provrkota ti do ucha.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 1:51 pm

Karl Ruprech Kroenen

Díky. řekl jsem polohlasem a nastoupil do výtahu. V něm jsem se otočil abych viděl jejich pohyby a výrazy. Moc jim nevěřím.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 2:45 pm

Mira

"Neboj nemám ani pistoli," řeknu a zasměju se. "Budeme si jen povídat. Slibuju." dodám. Pokud už nick rom rozločení neřekne tka sednu na Vespu, na MPA najdu Gossip a pak se tam rozjedu. Cestou se stavím v nějaké zapadlé části města, sundám pod svrškem skrytý samopal a schovám ho do úložného prostoru Vespy. Být to něco většího tak se tma nevejde, hodím k němu i náhradní zásobník.

Pak už vyrazím přímo do Gossipu. Před vchodem si zkontroluju, jestli je nůž v kapse dobře vyndatelný a pak vejdu. Holka do čeho to sakra lezeš? Pomyslím si, zhluboka se nadechnu když vcházím.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 15, 2010 11:41 am

Kroenen

Chapci u karet o tebe strati zajem jakmile odejdeš a jak se před tebou zaviraji dveře ještě si všimneš jak povoluji zavěry na dobře skrytych samopalech. Vytah jede dolu a ty jen pozoruješ chromovane zdi vytahu. Jede dlouho ....skoro pět minut. Nakonec se ale dveře otevřou a ty jseš vpuštěn do šedych betonovych chodeb. PO chvilice blouděni se nakonec dostaneš do přijemně zařizene mistnosti sloučici zřejmně jako společenska mistnost. Tam na tebe v jednom z křesel čeka menši , pěkna blondynka s vlasama sčesanyma do maleho drdolu. Vstane z křesla a pozorně si tě prohlidne.
Baron řikal že potřebujete ošetřit pane Kroenene?

Mira

Zaparkuješ před neonama osvětlenym vchodem do pozdemniho lokalu a skontroluješ si nuž. Pak se odhodlaš a vstoupiš dovnitř.
Vnitřek lokalu je přijemny a utulny misto pro stare rockery a motorkaře. Zakouřeno a zaplněno. Z juboxu se line stara pecka od Stonu a za barem se produciruje par prsatych a špatně zahalenych barmanek. Kauffmana zahledneš vzadu jak s nějakym medvědovitě vypadajicim mužem hraje šipky

Kristiina

Podnik Alpsky medvěd je takovej jako vždy. Roubene židle a dřevěna veranda. Přijemna obsluha a krom par turistu sami štamgasti. Usměvavej čišnik ktereho si tady už parkrat zahledla ti donese tvuj obvykli drink a zatim stoji u nějakeho stolu a prohazuje si zdvořilosti fraze s hostama.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 15, 2010 12:46 pm

Karl Ruprecht Kroenen

Přikývl jsem. Na misi mne zasáhla kulka do ramene ukázal jsem na roztržený oblek a krvavou stopu. Paní doktorka, která byla s námi mi píchla nějakou vakcínu, ale nevím, jestli to pomohlo kompletně. Může se mi tu na to někdo podívat? Rád bych věděl, jaké mám s touhle ranou schopnosti... Přišel jsem blíž a Gewehr položil na stůl.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 15, 2010 12:59 pm

Kroenen

Doktorka jen zakrouti hlavou. Svou puškou mně neoslnite vojačku. Pojdte za mnou. řekne ti a odvede ti do jine mistosti kde se pusti do tveho ošetřovani. Častečně tě svlikne z obleku a jen znechuceně zakrouti hlavou. Nanda si masku a začne pracovat na prostřilene tkani.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
sea




Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 15, 2010 1:43 pm

Kristiina Minttu

U svého oblíbeného stolu v rohu upíjím třešňovou medovinu a stylem nemám nic lepšího na práci se dívám kolem. Samozřejmě ne tak, aby to vypadalo, že někoho sleduju, momentálně... potřebuju vypnout. A chce to něco sladkýho. Až kolem mě číšník projde, požádám ho o jídelní lístek. Pokud to bude v nabídce, objednám si palačinky s jahodovou zmrzlinou, borůvkami a malinami. Pokud ne, tak nějaké palačinky nebo zmrzlinový pohár. Na závěr objednávky přidám vodku Koskenkorvu s džusem lesní plody. Mám nějakou... nostalgickou náladu... zase se mi stýská po Inari...
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jun 15, 2010 5:07 pm

Mira

A hele to vypadá jako přesně můj typ podniku. Až konečně udělám kapelu, tak by jsme sem mohli chodit hrát. A támhle je Ediie, Edward nebo Kauffman. Bůh ví jaké je opravdu jeho jméno. A hraje šipky. Dříve hrál spíš baseball. Ale nepoužival míčky, spíš jen pálku a třískal s ní lidi. Asi už je teď někde jinde.

Nejsem typ co by rušil cizí hru a soustředění. I dkyž mě to láká. Místo toho si sednu k baru a a objednám si pivo. Rozepnu si kabát aby bylo líp vidět tričko se znakem AC/DC. Jo sem zapadnu. A když někdo bude mít kecy tak ať. Mě už to je dneska jedno. Sednu si na barovou stoličku, obdivuji vnady barmanek a užívám si muziku. Skočím pak k Jukeboxu, nahízím tam pár peněz a pustím nějakou Metallicu a pak Judas Priest. Mám na ně chuť. Pak se vrátím na stoličku a pozoruju Kauffmana. Zajímá mě jak moc se vlastně doopravdy změnil.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 16, 2010 1:19 am

Karl Ruprecht Kroenen

To jsem ani nechtěl, ale asi by se vám špatně pracovalo, kdybych ji měl pořád v ruce a tkáň by byla v záběru. řekl jsem a pak trochu sykl, když na mě dopadlo světlo a dotkly se mě její ruce. Zajímavý pocit, být bez obleku... prohodil jsem. Vy také pracujete pro pana Snowa? Je to skvělý chlap.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jun 16, 2010 5:29 am

Nero

Stále jsem ještě vnímal co dělám. Rukama sem jí chytl za zadek a usmál se. Takovou adrenalinovou prácičku ale nejsou z toho jen popáleniny. mrkl sem na ní. Jen se koukni...je tam toho víc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Noc je ještě mlada - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Noc je ještě mlada
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Ztracene přiběhy HRA - Perla-
Přejdi na: