Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Noc je ještě mlada

Goto down 
+3
Rael
GeraltWOLF
Muž ve stinu
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:43 pm

Puritanske slunce spadlo za obzor a hyřici luna vyrazila na oblohu. Na město pada tma a město oživa nočnim životem. Upiři vylýzaji ven kluby se oteviraji. Necht zabava začne.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:45 pm

Nero

Pokračuju od klubu dál do noci. Zaparkuju to do prvního night clubu kterej uvidim. Tam zamířim přímo k baru a tam konečně uvolněně zasednu a objednám si martini s tím že se rozhlédnu po okolí baru jestli se tu nenajde nějaká nová "kamarádka".
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 1:00 pm

Tara

Sedím v taxíku a okusuju si nehty! Sakra!!!! Tohle jsem dělala naposled před svatbou....
Sakra, sakra, sakra! A ještě čtyřikrát. Udusím příval nadávek rukou, a na chvilku se do ní zahryznu, to jak si přikážu, abych zůstala klidná. NO...nejsem...ani náhodou.....
"Nemohl byste jet rychleji?" zavrčím na taxikáře nevrle!

Pane bože, ať je to pravda...ať je to jenom pravda.
Na sedadle se vrtím jak novomanželka před svatební nocí a žmoulám kartičku jak kdyby to byl krk někoho, koho chci zaškrtit.
Růžová...
Chest of Wonders... No, tak tomuhle se vážně nedivím.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 1:15 pm

Nero

Zapadneš do jednoho z klubu. Je to klub patřici jednomu z ne moc duležitych baronu tohoto města. Jmeno Glass house plně vyjadřuje cokoliv na co by ses zeptal.
Jak se zda tak všechno v tomhle klubu je udělane ze skla. Jen občas styl ustupuje pohodli a na skleněnich pohovkach se objevuje polstrovani. Jinak ale klub neni ničim zajimavi. Krom zrcadlove podlahy předvadějici světu barvy a tvar kalhotek mnoha navštěvnic.
Prodereš se mumrajem na dance flooru a posadiš se k baru .I když ani posazeni netrva uplně kratce. Přeci jen vyškrabat se na něco co je převažně tvořene ze skla chce hodně odvahy. Ale nejsi srab a spolehneš se na architekta což neni vždy moudre a na barovou stoličku se vyhoupneš. Misto svalnateho barmana k tobě přispěcha pěkna mlada slečna. Na fialovo odbarvene vlasy a piercing v nose . Zamrka na tebe dlouhyma na fialovo nabarvenyma řasama a zepta se co si daš.
Krom toho vybirat si v tomhle baru? Jseš jak v cukrarně . A v cukrarně je si z čeho vybirat. Jen si stanovit priority.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 1:40 pm

Donald Bernulli

Dojedu domů, ignoruju zrcadlo plné nepřijatých zpráv. Jen zkontroluju svoje poranění na tváři a pak se proplížím bytem aby mě Sára neviděla a dám si velmi dlouhou sprchu. Smiju ze sebe všechen prach těžký den. Spolknu prášek co mám vedle umyvadla.
Stříleli okolo mě, vyhodili do povětří dům, pokusil se mě sežrat hnus. Ten zárodek hnusu mám v počítači a nejsem si jist co s ním chci dělat. Prohlédnu si co udělali nanorobůtci s mým obličejem. Jop vypadá jako dřív, čistý se strništěm a bez jediného náznaku. Obtočím si ručník okolo pasu a vyjdu z koupelny.

První co uvidím je Sára, pozorujícíma mě zelenýma očima zpoza oválných brýlí se zvědavým výrazem. Oblečená do plátěncýh zelených kalhot a žlutého tílka nedávalo moc prostoru k odhadům o její atletické postavě. Naposledy sis bral nanity když jsi měl tu nehodu v laboratoři. Emily tě práskla. mírně se pousmála.

Věř tomu nebo ne, Stark mě předal baronu Snowovi pod velení. Což ze mě pravděpodobně stále dělá zaměstnance korpu a zároveň teréního pracovníka. Ale překvapivě jsem si ten dnešek užil. Stříleli na mě, vybouchl nám barák za zády a toxikoval nás nějaký halucinogen co zbláznil na chvíli i Emily. během hovoru jsem přišel až k Sáře, vzal jí kolem pasu a došel s ní až ke kuchyni kde jsem si vzal s koše velké jablko a zakousl se samozřejmě po odevzdání desátku z ovoce přítelkyni. A N-prášek byl jen abych měl jistotu že nemám nic cizorodého v bio-systému. Slibuju že se nenecháme někde zabít. Na to jsem moc hezkej a geniální. a nasadím egoistický výraz.

Done, před tebou bylo 243 lidí kteří mají potvrzeně větší IQ než ty a ve tvém věku už zaznamenali větší vědecké průlomy. Mám ti ukázat průřez životopisy nebo ti mám na plochu vytvořit složku "neprosto jistě chytřejší lidé než Donald Bernulli"? ozval se příjemný ženský hlas ze stropu.
Shoř v křemíkovém pekle, Emily. A nedělej křena ty jeden obvode. s kyselím výrazem pronesu ke stropu. V té chvíli začne hrát velmi nahlas heavy-metal v místnosti. Pustí se televize. Po pokoji začnou létat holo-brazovky s nápisy: Hlupák, 244-tý, nekňuba. atd. Nesnáším když nademnou počítač vyhrává. Přestan s tím a dej mi chvíli klidu. Vše zmizí a zbytek večera prokecám se Sárou a usnu jí na klíně velmi blízko půlnoci.[left]
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 1:45 pm

Nero

Pro začátek...by to mohlo být Martini.
Mrkl sem na barmanku a otočil se tak že sem částečně seděl otočen k parketu a případně abych mohl odpovídat barmance. Na parketu sem očima hledal nějakou pěknou mladou brunetku. Nijak extravagantní ovšem ne nějakou myšku která bude jen stát na okraji parketu a koukat...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 1:57 pm

Nero

Se sklenkou v ruce a olivou tukajici o hranu se rozvališ na stoličce. Zaujmeš frajerskou pozu čislo 5 a začneš si prohližet dav. Po chvilce tě přeci jenom zaujme jedna slečna. Dlouhe kaštanove vlasy a uhrančive oči. Modrej jednodilne šatičky a modre kalhotky jasně viditelny na zrcadlovy podlaze.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 2:05 pm

Nero

Koutky se mi roztáhnou potutelným úsměvem. Rychle do sebe kopnu Martini a odložím skleničku na stolek. Zvednu se ze stoličky a zamířím na parket. Přímo vedle ní tam začnu tancovat společně s ní...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 2:15 pm

Nero

Dopil jsi martini a špejli s olivou sis dal do ust. Došel sis na parket a chvili sis počkal než tu holku začal pokoušet volejzat nějakej typek. Jemně jsi ho odstrčil z cesty ,takže odlitnul do davu, a pokynul si slečně. Pak si začal tancovat . Ne uplně u ni ale trochu stranou. Rybka se chytila a tak ani ne za minutu už se sviji vedle tebe.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 2:28 pm

Nero

S úsměvem sem promluvil. Nedáme si drink ? můj hlas zněl trochu hravě. Letmo sem mrkl na hodinky...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 2:35 pm

Nero

Brunetka se jen usměje a pomalu sunda olivu ze špejle kterou maš v ustech. Da si olivu mezi zuby a pomalu ji skousne. Pak se otoči a pohupuje bokama se odkoliba k baru . Až doraziš tak si poruči kosmopolitan usadi se na stoličce.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 6:10 am

Nero

Objednal sem si další Martini. Rychle sem ho dopil a odložil sklenici, alkohol začínal vykonávat svou funkci a já se cítil skvěle. Co to mám za způsoby, ani jsem se nepředstavil. Sem Nero. usmál sem se s hravě předstíraným zdvořilým hlasem...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 12:38 pm

Brunetna se na tebe usměje a upije sveho napadu. Sedi na stoličce s nohou přehozenou přez nohu a ty se všimaš že ty kratke šatičky maji ještě ke všemu rozparek a tak mužš pozorovat celou jeji nožku v punčoše . Krajkove zakončeni ty punčochy a taky lem malinkatych kalhotek.
Ja jsem Maria . usměje se na tebe ještě jednou.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 1:09 pm

Nero

Hmm...nemálo provokativní...to se mi líbí. usměju se s dalším kývnutím na barmana o další Martini. To jsem tentokrát pomalu upíjel. Podíval sem se na ní a zeptal se lehce provokativně. Chodíš sem často ? Nebo tu chceš provést ?
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 1:26 pm

Nero

Brunetka na tebe vyvali oči. Ty to tu znaš lepe? Važně? Byl jsi někde ve VIP sekce? Dokazal bys mně tam dostat? vychrli ze sebe rychlosti blesku pak se ale sklidni
Byla bych potom opravdu přijemna a přitulna vlčku. řekne ti a přejede prstikama po tve ruce.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 1:35 pm

Nero

Blbe...příště to líp formuluj. usmál sem se, zčásti sám sobě a zčásti jejímu zápalu. No, jestli je to opravdu tvoje přání. Tak půjdeme ne. mrkl sem na ní a postavil se. Prachů mám dost takže by to neměl bejt problém...a rozhodně to nebude vyhozený z okna za někoho jako je ona. usmál se a společně s Mariou, kterou sem chytl kolem pasu, zamířil k VIP sekci...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 1:55 pm

Chytneš Marii za pas a citiš jak se k tobě přitiskne rozpalene a pevne tělo. Holka musi chodit do fitka. Automaticky sklouzneš rukou trochu niž ale neprotestuje. Jdete přimo k prosklene zdi klubu. Horni panely jsou pruhledne a je v nich vidět posedavajici lidi ktere pozoruji mumraj dole. Tam přesně je VIP . Zona pro ry nahoře. Před vchodem stoji parek namakanych bělochu. Jsou to tak neurčite praseči ksichty že je ti jasně že někde pobliž musi byt někdo kdo to opravdu hlida.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 2:05 pm

Nero

Ták momentíček. Jenom si zavolám. mrkl sem na Marii a vytáhl MPA. Vytočil sem číslo Dee a pokud to zvedla promluvil sem. Ahoj Dee, hele můžu mít prosbičku ? Potřeboval bych rezervačku na moje jméno do VIP sekce v clubu Glass house. Mohla by ses mi na to teďka mrknout ?
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 2:11 pm

Nero

Ahoj Nero. No jo proč ne. Jsme tedka zrovna s holkama v jednom klubu. Ja radši chodim do klubu k Snowovi je to pro mně potom jednodušši. Pošlu ti na mpa jednu takovou klubovou kartu tak ji akorat ukaž vyhazovačum. Tak se zatim měj! je slyšet že musi překřikovat okolni hudbu ale zda se že je Dee v dobre naladě. Jestlipak ji to vydrži?
Během okamžiku ti na mpa naskoči mail s VIP kartou 13 baronatu. To by tě mělo dostat na mnoha mista. Jak sis taky všiml nema ta karata dobu trvani.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 2:15 pm

Nero

Díky co bych bez tebe dělal. zasmál sem se a položil to. Přešel sem zpátky k Marii a znovu jí chytl. Tak můžeme jít. usmál sem se a přešel k bodyguardům. Znovu sem vytáhl MPA a ukázal jim kartu Baronátu. To sem nečekal že to má až takovýhle výhody. Nebo je to tim že se bojej odporovat bossovi ?
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 2:39 pm

Praseči ksich se na tebe podiva s neduvěrou v očich. Chvili vaha a pak kyvne na někoho za tvyma zadama. V okamžiku se vedle tebe objevi vysoky a elegantně oblečeni muž ve střednich letech. Atleticka postava a jasna boule pod sakem. V blištivem osvětleni klubu je jasně vidět jeho bledost a jeho čistě bile zuby v usměvu.
Aniž by se tě dotknul projede tvoje mpa svym a pak ti s umsměvem pokyne k dveřim.
Chytiš Marii ktera zdržuje nadšeni za pas a vedeš ji po schodech skryvajicich se za zrcadlovyma dveřma nahoru. Ještě na těch schodech tě zastavi a natlači na zed. Pak ti vtiskne vašnivej polibek. Potom se ti jako zazrakem vykrouti ze sevřeni a vyda se nadšeně nahoru. Naplněn ochutnavkou se vydaš nahoru. Vyjdeš do pulkruhoveho salonku ze ktereho je dokonali vyhled na klub. Uprostřed je kruhovy bar a u zdi jsou v několika řadach posazene spoře oblečene ženy a muže ze kterych smyslnost tryska na všechny strany. Profesionalni společnici, ghulove stvořeni svyma mistrama jen pro pouhe potěšeni. Ne všechny ghulove ale sedi u zdi . Mnozi z nich se pravě věnuji zakaznicim. Lidem zaujimajicim svoje mista před vyhledem . Lidi ,upiři a vlkodlaci to tam rozjižději naplno. Osoby jenž se nechavaji krmit od nahych slečen či s nimi souloži přimo na pohodlnich pohovkach nebo na podlaze. Upiry kteři sajou z vnitřnich stran stran stehen krasnych mužu a žen. Vlkodlaky pravě trhajici čerstvě naporcovane maso. Vypada to jako by ses dostal do sodomy a gomory. Do zahrady pozemskych slasti.
Hudba ktera tu hraje je uplně jina . Tyhle instinktivni tony nemaji vubec nic společneho s muzykou kterou znaš. Probouzeji v tobě něco skryteho. Touhu. Čistou touhy po zabavě .
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 3:41 pm

Karl Ruprecht Kroenen

Dorazil jsem na místo a došel ty dvě ulice. Nevím, jak moc je tam ten chlap známý, ale nerad bych ho prozrazoval zrovna mezi taxikáři. Zabušil jsem na dveře, vrata, nebo co tam bylo a pokčal. Gewehr přes rameno, všechny zbraně u sebe.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 2:07 am

Kroenen

Doraziš k velke dilně .Je už pozdě takže uvnitř necitiš moc lomozu . Když vejdeš dovnitř vidiš sice par spuštěnych stroju ale většina už v tichosti chladne. V dilně je už jenom par lidi kteři ale většinou posedavaji kolem převraceneho sudu a hrajou karty.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 2:41 am

Karl Ruprecht Kroenen

Dojdu k jednomu hrajícímu spolku a odkašlu si. Pánové? Hledám muže jménem Harry. Měl by tu někde být.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitimeMon Jun 14, 2010 2:49 am

Kroenen

Jeden z mužu si tě změři pohledem. Je to umaštěni a prošedivěli stařec v olejem pokrytých monterkach. Odloži svoje karty a jen se na tebe diva. Jako by na něco čekal.

Mira

V telefonu zaprašti a signal se spoji.Chvili je ticho jako kdyby někdo na druhe straně přemyšlel.
Miro? ozve se jenom
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Sponsored content





Noc je ještě mlada Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noc je ještě mlada   Noc je ještě mlada I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Noc je ještě mlada
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Ztracene přiběhy HRA - Perla-
Přejdi na: