Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cestovatel

Goto down 
+5
Phate69
Rael
Irwin
GeraltWOLF
Muž ve stinu
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeThu Jun 10, 2010 2:35 pm

Dum na rohu Bakeru a Lincolnu opustite s tělem přez rameno. Vaš opotřebovanej a značně nasranej vzhled ještě okořeněnej pravě tim tělem a spoustou zvěsti o vaši nedavne demolici odstraši jakehokoliv odvažlivce co by se v čtvrti našel a tak cesta na hranice slumu proběhne v klidu. Když se dostanete na hranice tak se konečně mužete pořadně nadechnout. V dohledu jsou rovny plochy horizontalnich žaluzii vzduchovych filtru a male železobetonove věže s aktivnima živcovyma kamenama dodavajici vzduchu jemnou vuni jehliči. Je to jako byste se ocitli v raji a po zavolani se konečně mužete uvelebit v jemnych a pohodlnych sedatkach taxiku. Cesta k nemocnici je klidna akorat při placeni při dost vyznamnem pohledu taxikaře zaplatite o stovku vic a mate jistotu že se žadnej policajt nedozvi nic o chlapkovi v bezvědomi . At už jedete do nemocni nebo ne. Taxikaři jsou přeci jen ve městě jeden z nejhoršich gangu. Dorazite do nemocnice. Když jste v jejich prostorach ktere na vas pouli zdi a nabytek tak bilej že se skoro slejvaji tak se citite velice sterilně. Možna to bude tim že kouzla zabudovana ve zdech spolu s luxusnima filtrovacima systemama vintelace zabijou sebemenši stopu bakterii nebo špiny nebo to taky muže byt tim že jakakoliv špina v tom prostředi by vubec neseděla a nedavala smysl. Při vchodu vas uvitaji usměvave a vždy překrasne sestřičky, jejimž četne operace a specialni dieta dali stejnej vzhled , spozorujete tichy alarm ktery jste svym přichodem zpusobili . Ochranka v uniformach neni nikdy ke spatřeni ale všimnete si dvou bojovych magu stojicich opodal a maskujicich se za podružnej personal. Neni to až tak těžke pro lidi vašeho raženi.
Tichy alarm je spuštěn ale nikdo zatim nepodnika žadne akce asi na něco čekaji.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeThu Jun 10, 2010 2:44 pm

Mira

Už mám všeho pokrk. Unaveně docourám k sestře za pultem. "dobrý den, jdeme za Doktorem Jekyllem." řeknu jí. Snad to bdue stačit.
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeThu Jun 10, 2010 11:44 pm

Donald Bernulli

Laboratorní prostředí, cítím se jako doma. Jen tomu chybí některé maličkosti. Zhluboka se nadechnu a vydechnu. Pak spozoruju konečně jak jsem špinavej, zaprášenej, rozcuchanej a na několika místech v obličeji jsem se neobešel bez podlitin a malých tržných ran. Jak já bych si dal sprchu! Jak v tomhle mumraji můžete vůbec žít! zívnu a sednu si na lavičku. Koneckonců já tady zařizovat nic nemám, nikdo po mě nic nechce taky chvíli.

Emily, máš aspoň nějakou analýzu toho co byla ta houba? Nebo nejsi schopna provádět analýzy vzorku ve stavu v jakém je ted?
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:37 am

Tara

Unaveně se opřu o zeď, zvrátím hlavu a zavřu oči. Je mi zle - bez debat - je mi příšerně zle. A myslím, že starej dobrej Hagman by řekl, že jsem otřesená. No chápete to, jak by se mnou nějaký zážitek s houbou mohl takhle zacloumat?
No, asi zacloumal...

Raději si začnu upravovat uniformu a počítat stříbrné knoflíky. Snad se o ně pan Hartnet nepopálil, když nás kryl tělem. Pokud ano, měla bych se mu omluvit.

Pak se teprve rozhlédnu pořádně kolem sebe...brrrrrr... je mi z toho tady mnohem víc zle, než z Andersonova bytu. Sterilní čistota všeho tady kolem je až strašidelná. Dva bojoví mágové ve střehu....
To taky není moc dobré.
Přihladím si rozcuchané vlasy, opřu jednu nohu o stěnu (abych se případně mohla lépe odrazit, kdyby cokoliv), položím ruku na palaš, a znovu se pohodlně opřu.
Oči už ale nezavírám, kdyby něco...
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 6:21 am

Nero

Konečně...lepší jak ten humus tam. špíny, krve a podobnejch pitomin na oblečení si nijak extra nevšímám to se doma vypere. Počkám až Mira domluví, mezitím se rozhlížim. Pohled mi padl na dva bojové mágy a můj obličej se roztáhl úsměvem. Skoro bych doufal že něco zkusí aby nebyla nuda...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 6:38 am

Recepčni u pultu, typ krasne divky čislo 1 , nakratko ostřihana blondyna s kouzelnym usměvem, se na tebe usmala a lehce naklonila hlavu na jednu stranu. Jeji oči se při tom lehce rozostřili. Magove v tu chvili obratili svou pozornost k jine činnosti. K vytirani podlahy. Sestřička mezitim se zase usmala a podala ti pad.
Podepište se sem prosim. Doktor Jeckyl vas sice nepřijde uvitat ale postara se o pacienta. Hned za nim přijede sestřička s lužkem. A pozdravuj te prosim Barona.
usměje se na tebe sestřička a převezme od tebe pad.
Na padu byla zobrazena elektronicka podoba předavaciho formulaře podepsaneho přimo dr. Jeckylem.
Za Hawkem okamžitě přijelo lužko derigovane sestřičkou vzoru 2 , menši ale vnadna tmavovlaska s mramorovou pleti. S Hartnetovou pomoci ho uložila na lužko a odspěchala s nim pryč.
Mezitim vam všem na mpa přišlo oznameni o podtvrzeni přijeti pacienta a přikaz k navratu od Perkinsove.
Vypada to že už jen par chvil jizdy taxikem vas děli od toho aby vaše male dobrodružstvi skončilo.

Klub Wasp

Obrovsky a tupě vypadajici vyhazovač před klubem vas bez vyzvani dovnitř a okamžitě spacifikuje par typku co se pokoušeli vetřit s vama. Jen vam pokyne zatim co oba dva drži pod krkem a vy se stratite ve dveřich. Ve Waspu je narvano jako každy večer. Popovi industrial vhani adrenalin do žil a polonahe slečny tancujici po celem klubu zas vhani krev do těla. Protlačite se davem vyskajici mladeže a zapadnete do klidu odzvučněneho salonku. Popovy industrial hrany hypermodernim strojem nahradi ticha melodie jazzu linouci se ze stareho juboxu. V salonku je jenom pět osob. Dva barmani ( jeden štihlý a vysoký , druhy subtilnějši a menši) připravuji drinky zatim co Snow a jeho dvojčata sedi a v tichosti poslouchaji hudbu.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 7:22 am

Donald Bernulli

Taky nemám moc rád když mě někdo ruší během relaxace takže jak nejtišeji dovedu jdu k baru. Opřu se o bar a podívám se na jedno z barnamů. Mohl bych vás poprosit a sklenici vody? Perlivé. Vezmu sklenici a zamířím ke stolu kde bych si mohl sednout a doplnit tekutiny.

Pak začnu věnovat pozornost jazzu, popřípadě diskuzi která se rozběhne.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 10:23 am

Tara

Projdu v tichosti klubem za ostatními, prosmýknu se kolem baru a požádám o zázvorku s ledem a kávu. Zázvorka ve mně zmizí hned, kávou hodlám uklidňovat otřesené ego, nervy a žaludek. Zážitek v bytě pana Andersona se mi asi bude ještě nějakou chvíli vracet.

Poděkuji barmanovi za kávu, a půjdu se posadit k Baronovi a Dvojčatům. Dobře, nejprve pozdravím, pak se otážu, jestli si smím přisednout, matka mě za mizerné způsoby bila hřebenem do hlavy. I když dneska na slušné vychování náladu nemám. Nejradši bych si dala sprchu a šla se za tuhle zvoranou jízdu někam zahrabat, jak je mi stydno.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 10:34 am

Banda

Unaveni a otřepany se nahrnete k baru a vychrlite svoje objednavky. Dvojice hospodskych s mylim usměvem se do nich pusti. Je pozoruhodne je pozorovat poněvadž pracuji naprosto plynu a navzajem se doplnuji.

Vypište svoje objednavky

*Nastali rozhovor Tary a Snowa probiha zatim co pijete. Jestli se chcete připojit tak se připojujte po poslednim postu a reagujte pouze na něho.*
Don

Emyli ti taktně vysvětli že pokud by se pokusila zanalyzovat jen mikroskopickou čast toho souboru tak muže nastata situace podobne jakou jste zažili v bytu Andersona.

*Rozhovor Tary a Snowa slyšiš.*

Tara

Snow ti jen s usměvem řekne že se mužeš posadit a sam vstane když se sedaš.
Tak jakpak proběhl vaš ukol? Omlouvam se určitě to muselo byt překvapeni . Byla to zkouška kterou jste museli projit všichni. I vy slečno Taro i když pro mně pracujete už nějakou dobu. Ale jak jste se všimla tenhle ukol se dosti lišil od těch dřivějšich a vaš plan ve skutečnosti taky. řekl ti baron s omluvnym usměvem a napil se červene tekutiny ze sklenice na dlouhe štopce. Dvojčata tě mezitim pozorovali s evidentnim zajmem.


Naposledy upravil Muž ve stinu dne Fri Jun 11, 2010 10:44 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 10:42 am

Tara

Nejistě se ušklíbnu, a usrknu kávu. "Osobně si myslím, Barone, že akce se nijak zvlášť nevydařila. Nadělali jsme příliš mnoho kraválu - na můj vkus. Jeden mrtvý šéf slumů, budova srovnaná se zemí, páně vlkodlaci namíchli nějakého mága nebo magickou bytost - v tomhle ohledu si pohovořte s nimi, u toho jsem nebyla. Náš cíl je v bezvědomí, a jak on, tak my jsme evidentně byli zasaženi nějakou halucinogenní látkou - a já ještě pořád očekávám, že slečna Tiina se postará o řádné rozbory vzorků - pro případ, že by nám něco bylo."

Znovu usrknu kávu a přehoupnu nohu přes nohu. Narovnám záda, mírně pohodím hlavou a povzdechnu si: "Rozhodně za to neočekávám bůhví jakou pochvalu. Umím to vážně mnohem líp! Opravdu... Ale jako skupina jsme příliš nesehraní! Měli jsme se lépe domluvit, a rozložit síly."

Kysele se zašklebím, když si opařím jazyk. Měli jsme, mohli jsme... Na to už je trochu pozdě. Na to, že jsme všichni profesionálové, jsme to zpískali kapitálně - jak by řekl Pat!
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 10:55 am

Tara

No co se stalo to se stalo. Bohužel jsme v dost časově stisněne situaci a proto nemame čas vas secvičovat . Musite to zvladnout přimo v akci. Přesně proto tahle mise byla řekněme trochu jednodušši. řekne a zahledi se na jubox. Ten jako by sam od sebe přepne na jinou melodii. Pak se zase obrati k tobě.
Ohledně toho bytu......misto ktere obyval pan Anderson je vzkutku pozoruhodne misto. když to baron řika znatelně mu zacukaji usta, ale ne v usměvu. To že slečna Tiina přinesla vzorky je velice užitečne, ale studovat se nebudou. A poprosil bych abyste o tom nikomu nic neřikala. Ani alchymistum. Ty už svoje vzorky určitě maji at už ten kdo je ziskal o tom vi nebo ne. řekne a s usměvem pokyne Donovi.
Asi mi uvěřite když vam řeknu že co je zač ta houba a jake věci dokaže je radši nevědět.

Don

Když po očku pozoruješ Taru a Snowa v okamžiku kdy se Snow podiva na jubox a ten se sam přepne zahledneš ještě něco. Jednu z dvojčat ktera ve svem hlubokem rukavu drži dalkove ovladani. Když se tě všimne šibalsky si přiloži prst na usta a mrkne na tebe.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 11:10 am

Donald Bernulli

Pokud nebude vadit že se přidám do rozhovoru. Pane barone, lady. V tomto oboru teréní práce se moc nepohybuji a nemůžu soudit. Přesto si myslím že spousta těch prohřešků je zcela založena na nesouhře použitých elementů. Zničená budova ve finále ale nebyla naší vinou.

Lišácki se usměju na dvojče a rychle mrknu. Pak nasadím mírně cynický úsměv po poznámce o vlastnění vzorků ale zarytě mlčím.

Co se bude dít dál, pokud se mohu zeptat pane Barone. Můj zaměstnavatel nevidí moc rád když se jeho hlavní designer potuluje po slumech, aspon co bych řekl. I když je pravda že u Sparkyho člověk nikdy neví. následuce chlapecký úsměv , a zvednuté obočí nad výběrem hudby.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 11:19 am

Tara

Zacukají mi koutky. "Ale pane Barone, moc dobře víte, že tajemství svého zaměsstnavatele si vezmu do hrobu. Nepatří jiným uším." prohodím takřka káravě.

Pak si přisedne Don a nabídne svůj pohled na věc. Milý mladík, v něčem má pravdu. Ale nadělali jsme hromadu neprofesionálních chyb....

Odložím hrnek a nahnu se přes stůl k Baronovi. "Říkal jste, že nás tlačí čas...Děje se něco, v čem mohu být k službám?"
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 11:26 am

Tara a Don

Snow se usměje na přisednuvšeho si Dona a dvojčata taky. Akorat oni se umi usmivat mnohem lepe jak se Donovi zda.
Ale Done řekne s usměvem. Alchymisty neni dobre popouzet a neni dobre na ně tlačit. Vysledky dostaneme tehdy až je budeme opravdu potřebovat. A některe z nas je nebudou potřebovat nikdy. usměje se trochu hořce a znovu se napije sveho drinku.
K tomu co jste řikala vy slečno. Čas nas tlači a vy jste byla k službam. Dneska jsme ziskali zpět velice schopneho pomocnika. Hawk je velice nadějny chlapec i když ja mu mužu dost těžko řikat chlapec. při těchto slovechse rozesměje. Každopadně bude nam velmi užitečny. A ten deadline o kterem jste mluvila.... no možna vam pomuže když vam řeknu že je za pět měsicu.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 11:34 am

Tara

Potlačím zmatený výraz, který se mi dere do obličeje, a začnu si procházet předběžný Baronův rozvrh na další půlrok. No jistě...Světový summit, dojde mi. Pak jen pronesu tiché: "Aha." a natáhnu se pro kávu.
Napiju se, a pak odložím hrnek. Nepříjemně cinkne o podšálek, až mi zatrnou zuby.
Unaveně zavřu oči...asi stárnu... měla bych si dávat víc pozor, aby se mi neklepaly ruce, když se mi myšlenky toulají někde, kde by neměly...
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 11:39 am

Donald Bernulli

Hmm, moje deadliny většinou mají také dost radikální řešení pokud nestíhám. Ale 5 měsícu ještě trochu času je, pokud si můžu dovolit říci. Ale deadline čeho? zvednu malinko zvědavé bradu.

Vzhledem k tomu že se Sparkem jste za dobře, mě se zamlouváte a nepřichází žádný odvolávací rozkaz z korpu řekl bych že vy zrovna si malinko tlačit na Alchymisty dovolit můžete. Aspoň z mého pohledu. Konec konců, většina z ná je nahraditelná, že? držím úsměv v příjemné hladině, ale sem tam mi přeskočí hlas jak zadržuji smích.

Ty dvojčata se opravdu umí hezky smát ale asi by to nedopadlo dobře něco zkoušet. nakloním trochu hlavu na stranu a prohlížím si scénu před sebou, dvojčata a mezi nimi baron Snow.[left]
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 11:59 am

Tara a Don

Snow se jen usměje.
Alchymistama samozřejmně myslim korporace jako celek. U vas to hold funguje velmi diplomaticky. Neni nutne se bat jednotlivce ale je nutne se bat narodu. Ale musite mně omluvit Done. Ja přemejšlim v uplně jinich souvislostech než vy. se jen pousměje Snow a dvojčata vstanou od stolu. Odejdou trochu stranou a začnou tančit na novou pisničku z juboxu.

Všichni

Popijite nebo rozmlouvate ale jste ze svych činnosti vyrušeni. Jubox začne hrat o něco hlasitěji a dvojčata vyjdou na parket. Začinaji tančit na pomalejši jazzovou pisničku. Plavne a smyslne pohyby dvou identickych krasek nepřitahuji jen pohledy mužu ale taky i žen.

Tara a Don

Snow se podiva na dvojčata a jen zakrouti hlavou a obrati se k vam. Ten deadline neni trestany. Ale je velice hrozivy. Za pět měsicu začina Světovy summit. Mnozi to označuji jako začatek noveho věku. řekne Donnovi a pak se otoči na Taru
Slečno Taro?Vypadate unaveně. Myslim že byste se měla trochu rozptylit. Skuste se podivat sem. posune k tobě malou ružovou vizitku klubu Chest of Wonders. Na vizitce neni nic kromě napisu klubu a znazorněne truhly. Na druhe straně je vytištěna adresa.
Mohla byste tam najit něco o čem už velmi dlouho přemejšlite.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:05 pm

Tara

Nechápavě se podívám na růžovou kartičku, pak na Barona. Srdce mi poskočí a na malou chvilku se zastaví. On moc dobře ví, že je jenom jedna věc, kterou bych chtěla...

Cesta do pekel by byla jen malou další překážkou na mé honbě za... za něčím, někým...minulým životem.

Ještě jědnou se na něj nechápavě zahledím. "V...vážně? Je to...je to jisté?" zeptám se opatrně, a už ani nezakrývám, že se mi třesou ruce a hlas.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:07 pm

Nero

V klidu si popíjim a najednou se rozezní jazzová melodie a několik chlapů kolem mě utichne. Otočím se a s očividným zájmem sleduji obě dvojčata. Přitom rukou naznačím barmanovi aby mi hodil víno ještě jednou...
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:10 pm

Donald Bernulli

No, pokud ode mně budete něco v budoucnu potřebovat. Kontakt na mě máte. Velmi rád jsem vás poznal pane barone. Bylo mi potěšením lady Taro. Hezký zbytek den dámy a pánové. Zvednu se a zamířím ke dveřím.

U dveří se ještě otočím k baronovi. Dejte mi prosím vědět jak se daří panu Hawkovi a kdybyste hledal opět někoho s mými schopnostmi, dejte mi vědět. Bylo mi ctí pro vás pracovat. Hodím letmou úklonu k dvojčatům a zůstanu jako přikovaný stát. Pomalu se mi uvalňují svaly na čelisti.


Naposledy upravil Irwin dne Fri Jun 11, 2010 12:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:14 pm

Don

Baron se na tebe jen usměje a pokyne ti na pozdrav.
Nebojte Done. Ted jste na my vyplatni listině jak se tak řika. Spark vam určitě brzy pošle všechny potřebne informace.

Všichni

Baron jen pokyne rukou a dvojčata se hlasitě zahihnaji. A potom to rozjedou. Tanec jenž se da těžko nazvat slušny ale neni ani vulgarni. Je vabici a přitažlivy. Najednou oči a uši všech osob v sale jsou připoutani k dvou černovlasym nymfam a jejich solu.

Všech kromě dvou.

Tara


Baron se k tobě nakloni a podiva se ti do oči.
Jsem sice obyčejny upir ale jsem taky něco jineho. Něco co byste mohla pokladat za unikatni bytost. A jako unikat se musim řidit některyma pravidlama ktere nemužete chapat. Ta kartička je cestou. Jeden z kamenu. Tak už vyražte slečno. Vidim že se na tu cestu těšite. řekne s lehkym usměvem a odkloni se zpět do sedadla.


Naposledy upravil Muž ve stinu dne Fri Jun 11, 2010 12:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:19 pm

Tara

Zcela mimo logiku mi přijde, že moje matka by mě musela zmydlit, když by mě viděla. Otevřená ústa, vytřeštěný pohled, který věnuji Baronovi. Za ta léta...za tu strašlivou dobu je první, první který mi někdy za moje služby dal něco jiného, než jen výmluvy.
Prudce se zvednu od stolu, nechávaje za sebou poraženou židli, a s napůl bezduchým "Děkuji!" vyběhnu z klubu.
Na ulici chytím první taxi, které potkám, a štěknu na něj adresu na kartičce, kterou žmoulám jako kdyby to byl krk někoho, koho bych ráda zaškrtila.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:25 pm

Nero

Poslední úsměv na děvčata a já odkládám dopitou sklenici a zvedám se. Mějte se všichni. kývnu na ostatní. Poté přejdu blíž k Baronovi a kývnu na něj. Mějte se, bossi. a s klidnou tváří odcházím ze salonku...
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:29 pm

Donald Bernulli

Jen s těží odtrhnu oči od dvojčat, podívám se na barona. Jen otázka, odřízne mě to od mých postů a práce v korpu nebo mám ted dvě full-time zaměstnání které budou velmi pravděpodobně brát každé 25 hodin z mého 24 hodinového dne? Což pokud umím počítat bere 50 hodin denně práce? Máte toho správného, muj organizmus funguje na kofeinu už nějakou dobu. a začnu se smát na celé kolo a stále smějící se radši sednu protože v tom smíchu je uvolnění z celého dne.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 12:38 pm

Snow se na Dona jen usměje a se slovy počkejte si na e mail od Sparka ti pokyne skleničkou. Pak kyvne na Nera a napije se. Nero ho mine a vyrazi ze dveři kteryma pravě vyběhla Tara. Oba dva vyraži do města ktere pravě rozkveta noci. Jeden za zabavou druha za snem. A na pozadi toho hraje Jazz a někdo se hlasitě a od duše směje.

Mate možnost si promluvit se Snowem. Jakmile opustite salon tak se přesunete do mistnosti Noc je ještě mlada . Dveře soukromeho salonku se v ten okamžik pro vas zavřou.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Sponsored content





Cestovatel - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 15 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cestovatel
Návrat nahoru 
Strana 15 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Ztracene přiběhy HRA - Perla-
Přejdi na: