Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cestovatel

Goto down 
+5
Phate69
Rael
Irwin
GeraltWOLF
Muž ve stinu
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorZpráva
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 8:44 am

Je deštivej letni den a v deset hodin rano vam všem přijde zprava od Perkinsove. Mate se dostavit do nově přestavěne časti klubu Hive.


Hive


Hive je obrovskej klub kteremu dominuje středove podium a tanečni parket kolem ktereho narustaji lešeni a ochozy zaplněne stoly a barama pro rychlou obsluhu zakazniku. Vas to ale ted nezajima. Jdete přez celej parket až ke vzdalenim dveřim ktere vedou do podzemi. Tam se těsni postaru udělana prostorna mistnost.
Mate pocit jako byste se z kovoveho pekla dostali rovnou do stareho jazzoveho klubu ze starych filmu. Z radia se ozyva pomalej blues a vysokej destinguovanej barman kolem 50ky lešti sklenice. V jedne z koji vidite jak se Perkinsova probira spravama na A4kovem platu elektroplastu a o stul vedle sedi Fall a pozoruje svou sklenku pravě ohřateho R Vitae. Tvaři se pořad stejně malomluvně jako vždy.Ty dva vas ale nezajimaji. Zajima vas stul uplně uprostřed. Stul u ktereho sedi pět osob. Barona Snowa v obklopeni dvojčat poznate. Pořad stejně přitažliva trojice jako kdykoliv jindy. Baron zrovna tahne pěšcem na A6. Pěšec je z křištau vyřezanej vlk. Je bilej. Jeho soupeřem je RJ Spark. Zname to osobnost u ktery lidi pořadně nevi proč. Spark je synem jednoho ze spravni rady Genicorpu a řika se o něm že je to vybornej genetik a konstrukter ale je znamej spiše vymetanim klubu a ruznyma skandalama. Spark je vzhledem velice podivna osobnost. Jeho velice drahe kalhoty, kožena bunda a pruhovane triko ktere jistě stoji vic než kolik byste za oblečeni nabidli v narkotickem opojeni ty podivnosti neskryje.
Bila rukavice na leve ruce , nebo pořad čerstvě vypadajici jizvy na prave pulce tvaře. Nebo jeho paska přez oko. Spark netahne jezdcem vypadajicim jako jizdni čaroděj z onyxu. Nenechase vlakat na pěšce a tahne k věži. Hra je vyrovnana.
Poslednim členem tydle společnosti je vysokej zamyšlenej mladik rozložiti a nasvalene postavy se střepatymí vlasy. Vypada na bodygarda.

Snow vzhledne od hry a nabidne vam misto u stolu . Je velkeje takže se všichni tam pohodlně vejdete a Snow se trochu přesune aby byl v čele stolu.
Vitam vas v tudle ranni hodinu. Ma duvod proč jsem vas zavolal takhle brzo. Nebot dneska tu budeme mit tři nove pracovniky. Dva z nich mi zapujčil tady James.
s usměvem ukazal na Sparka.
Počkame na ně a pak přejdem k zaležitosti toho třetiho.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 8:51 am

Nero Hartnet

Probudila mě zpráva od Dee. Do Hive ? Ještě že to mám kousek. usmál sem se. Vykulil se z postele a zašel do koupelny. Hygiena, lehčí rozcvička oblíknout. Zkontrolovat Ebony a Lissy. Rutina. MPA přišlo do kapsy. Vyšel sem ven zamkl a zamířil do Hive. Došel sem až k němu prošel jím a zkončil u Snowa. Kývl sem na něj a usadil se. Za jak dlouho by tak měli dorazit ? optal sem se Barona.


Naposledy upravil GeraltWOLF dne Thu Mar 25, 2010 8:57 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Don   Cestovatel I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 8:56 am

Vejdu do klubu a upravím si dokonale padnoucí oblek. Kývnu barmanovi, pozravím slečnu Perkinsonovou a vydám se ke stolu uprostřed. Dojdu k jednomu z volných míst. Elegantně se ukloním směrem k dámám Dámy.
Pak odtáhnu židly, sednu si. Pánové. A zadívám se na šachy.
V hlavě mi proběhne kalkulace a začnu tušit další tah.
Počkám až po tahu pak se otočím na Sparka. Tak co Jamesi? Už jste se dostali přes ten problém ve zdrojáku?


Naposledy upravil Irwin dne Thu Mar 25, 2010 9:12 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 9:04 am

Tara Murthough-Sharpe

U vchodu do spodního salonku překontroluju uniformu - knoflíky zapnuté, opasek na správné straně, šerpa nepadá. Pak vejdu dovnitř, a kývnu na barmana. Zamířím rovnou ke středovému stolu, slečny Perkinsové, ani Falla si nevšímám.
Krátce se ukloním: "Dámy, pane Barone."
Pak kývnu na hosta: " Pane Sparku..."
Usadím se, upravím palaš tak, aby nepřekážel, kdybych se musela prudce zvednout, a propletu ruce pod bradou.
Trpělivě čekám a ne příliš okatě se rozhlížím okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 9:06 am

Karl R. Kroenen

Vkráčel jsem do baru. Moje vysoké boty jako vždy klapaly a já tak působil nepříjemným dojmem. Pozdravil jsem kývnutím hlavy a posadil se.
Návrat nahoru Goto down
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 9:08 am

Benjiro

Kufřík s notebookem přendám do druhé ruky a otevřu dveře,klasicky se usměju a vlezu dovnitř, zdravím, protáhnu lehce a ukloním se, bílá kravata se při té pokloně vymekne, rozepnu pár těch stupidních knoflíků u saka šitého na míru a posadím se. Následující tah je skoro jasný,šachy mě fakt bavily, no deset let zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 9:54 am

Tadashi Kentaro
ihned po obdrženi spravi sem chytnul kufr a vydal se na cestu. prošel sem klubem až dolu kde jsem se pouklonil na pozdraveni snowa a ostatnich
"Zdravim" a pak tam postaval a čekal co se bude dit dal.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 5:41 am

Mira

Vcházím do baru, jdu trochu pozdě, ale najt bezpečný místo, kde nechat skůtr není většinou tak lehké. Naštěstí je ta věc tak malá, že se vejde skoro všude. Naneštěstí jí musím přidělat dvěma řetězy, nebo by si jí hodil nějaký vlkodlak na záda a odnesl.

Sundám si prstýnky a hodím je do kapsy. Dost možná tam budou nějací vlkodlaci a není třeba provokovat. Bundu hodím přes rameno a u baru si objednám gin s tonicem. Vezmu si drink ve vysoké sklenici a dojdu ke stolu. "Dobrý večer," začnu zdravit. "-Barone, slečno Perkinsová, dámy, pane Sparku." Na bodyguarda a ostatní okolo sotlu už jen kývnu. Jediný koho jsem poznala od vidění je chlapík v dokonale padnoucím obleku. Vím jen, že stejně jako já dělá pro korporaci.


Naposledy upravil ShotJon dne Fri Mar 26, 2010 6:25 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 6:22 am

Perkinsova kyvne na pozdrav a dvojčata se při osloveni damy zahinhnaji a něco si začnou mezi sebou pošeptavat.
Spark s usměvem pozdravi přichozi a zahraje udiv .
Zdrojak? To je nějaka součast počitače ne? řekne a pak se zacucka smichem stejně jako Snow. Asi nějakej starej vtipek.
Zdrojak je v pořadku. Nebyl to ani pořadnej problem to spiše jeden z inženyru se odskočil do hodinoveho hotelu. Asi mu bylo smutno. prohlasi Spark a přijme od barmana donesený gintonik.
Zatim co se Spark nediva Snow jen mavne prstem a jeho střelec si vyměni pozice s nepřatelovou věži čimž ho dostane do šachu během třetiho tahu. Na jeho tvaři se objevi lehký usměv doprovazený chichotanim dvojčat a až znechucenym pohledem Perkinsove.
Snow to ale hned utne
Takže damy a panove. Ted jsme skoro kompletni. Slečna Mira pro nas už dřive pracovala a po kratke dovolene se k nam zase vraci. Kdežto pan Bernulli je novou posilou pro naš tym. kyvne na Perkinsovou a ta něco vytuka na svem monitoru. V tu samou chvili všichni dostnete zaznamovej baliček na vaše MPA.
Dneska se vas teda zavolal převažně kvuli jisti udalosti. Muj starej kamarad jmenem Hawk se objevil na Perle. Je to velice zajimava osoba ktera se vlivem poslednich udalosti trochu dezorientovana a zmatena. Proto potřebuji abysteho našli a přivedli mi ho. Jeho fotku i misto kde byl naposledy viděn mate v ty spravě od Dee. řekne vam s usměvem kterej se jen umocnuje nad rozpačitim vyrazem Sparka. Jeho bodygardovi kterej stoji stranou cuka koutek.

Spoiler:


Naposledy upravil Admin dne Fri Mar 26, 2010 6:42 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 6:33 am

Mira

Vytáhnu z kapsy palmtop fungující jako moje MPA a mrknu na balík co mi přišel. Kouknu na fotku a i na další informace a pak schovám palmtop zase do pozudra na opasku. Pak vemu sklenici a napiju se ginu s tonicem. Barman ho míchá výborně a nechybí ani plátek citrónu. Nejdřví počkám co budou plácat ostatní, ale jestli se někdo takovje pohybuje ve slamech tak nebude těžký ho najít. Je dost nápadnej. Bude stačit pár lahví alkoholu, aby to otevřelo místním ústa. Oni si totiž moc dobře všímají a pamatují, když jsou motivováni.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 6:38 am

Karl Ruprecht Kröenen

Přečetl jsem zprávu, kývnul jsem a hodil si Gewehr na záda. Polouchal jsem, co ostatní, ale byl jsem kdykoli připraven vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 6:51 am

Tadashi Kentaro
kivnu ale pak se zamyslim
ehm proč nas jde tolik ho hledat.
sice sem mlčel ale nezdalo se mi to a i přesto sem se vklidu připojil ke svemu partakovi
"Dobra berte to za splněne"
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 6:58 am

Mira

Teprve teĎ si všimnu cvoka v plynové masce s puškou. Nevěřím vlastním očím. Otočím se tedy k slečně Perkinsové. "Madam, Perkinsová? Kdo sháněl támhle toho amatéra, který chodí po městě s puškou přes rameno?" zeptám se jí se stoickým klidem. "Já jen, že jestli po něm půjdou poldové tak já mu pomáhat nehodlám."
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 7:01 am

Karl R. Kroenen

Přišel jsem k ženě, která mě pomlouvala a přiložil jsem si prst k "ústům" Pssst, někdo by tu mohl přijít o život. Podsvětí mi pomůže, tak zavři hubu a dělej svojí práci. Při tom udělám nepatrný pohyb a poodhalím Lugera u pasu.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 7:11 am

Mira

"Myslím, žep okud jste ochotný po mě vystřelit v klubu plném lidí, kvůli nějaké urážce tak by podsvětí udělalo líp, kdyby se vás zbavilo." řekla jsem prostě bez náznaku emocí.
Návrat nahoru Goto down
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 7:37 am

Benjiro

Nemožné,jak může zaměstnávat,takovou skupinku exotů,pomyslím si, támhleta má taky palaš u pasu. On má snipu,to je fuk snad ne? Je to jeho věc, a ty nevyhrožuj.. podívám se na Kroenena, má zajímavou masku, furt má koutky dolů..
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 8:09 am

Nero

Přečetl sem si info na MPA. Dobře. Vyřídíme to rychle a vrátíme se na večeři. usmál sem se a stoupl si vedle Tadashiho. Taky se mu to nejspíš nezdá. Je to divný. pomyslel sem si. No tak...nechte toho. Pokud se rozhádáte a nebudete spolupracovat budete se jen plést pod nohy. pronesl sem klidně. Nebo vás zastřelim osobně oba...
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 8:30 am

Mira

Ježíš jak někdo může srovnávat šavli s puškou? Když polda uvidí šavli tak si poťuká na hlavu a buse si myslet něco o cvovích nebo historických šermířích. Když uvidí pušku tak ho zatkne. No jo asi holt detail.

"Najít tu osobu by asi nemělo btý tak těžké, horší bude přesvědčit ho aby šel s náma. Taková osoba se neskrývá pokud nemá důvod. Takže budeme muset být opatrní." řeknu a znovu upiju.
Návrat nahoru Goto down
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 8:47 am

Benjiro

To chce systém,nemůže se po něm najednou shánět hromada lidí,to by se provalilo.. Kdo si vezme na starost vyptávání se lidí a kdo, normální hledání jehly v kupce sena.. řeknu pomalu. A přesvědčování? si můžem hodit kostkou..

Jezus, to MDA je ale kravina,na to si člověk nezvykne. Já mám radši svůj notebook.
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Donadl Bernulli   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 9:13 am

Donald Bernulli

Don se malinko usměje, poklepe na na kloupu: Emily, otevři mi plné připojení. Klávesnice. 3 monitory. Zadej všechny parametry a vyhledávej. Velmi rychle začnu lítat prsty po klávesnici a během toho zadávám další parametry pro vyhledávání. Pokud možno zůžím možnou oblast na minimu. Pak se podívám na Snowa a zeptám se ho: Odpovídá to vašemu příteli? A gestem otočím holografickou obrazovku s oblastí k Snowovi. Pak si nasadím jednu rukavici a pomocí senzorů na rukavici proměním dvě další obrazovky na trojrozměrný levitující obraz města který zabírá celou plochu stolu. Pak zvýrazním červeným místa kde mi Emily vypočítala možnost polohy toho chlapa.

Spoiler:
Tara Murthoug-Sharpe

Hádky se vůbec neúčastním. Čekám co se s poletující mapou stane tentokrát.
Návrat nahoru Goto down
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 9:23 am

Benjiro

Podívám se na lítající mapu, ježiš to je nuda tohle,řeknu, může mi někdo říct od čeho tu jsme my? Abych fakt šel pro kostku a hodili si.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 9:31 am

Karl Ruprech Kröenen

Ta holka se mi líbí Chci jít s ní. Určitě je dobrá, když ani nevybuchla. Moc mi to sice nemyslí, ale mám za to, že mě udrží na uzdě. Vzali bychom si vyšetřování. Ty ukážu na holku, co mě chtěla dát zatknout Budeš mluvit a já držet...A mimochodem, tu pušku nosím už hodně dlouho a klidně si dovolím i říct, že mě podsvětí opravdu odstranit chce.

Zajímavý je, že na mě vystartovala kvůli flintě a ne kvůli uniformě... pomyslel jsem si a mé vnitřní já se usmálo.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 9:52 am

Snow se narovnal a opřel se o stul. Ted už nevypada tak přatelsky. Změna jeho chovani zpusobi rychle ochlazeni v mistnosti. Citite jak vam začina tuhnout krev v žilach .
Muj kamaradskej a neforalni přistup vam muže připad jako že jsme si rovni panove. Ovšem nic to neměni na tom že vy jste moji zasměstnanci a ja vam nemusim vysvětlovat proč vas na ten ukol nasazuji. Ziskani Hawka na moji stranu je velice duležite . Ale nejsem sam kdo ho chce.
Pane Benjiro pokud si myslite že tento ukol je pod vaši uroven. Tak mužete jit pryč. Sehnat muže vašeho formatu je sice problematicke ale neni to nemožne.
domluvi Snow a razem se vše vrati do normalu. Baron se s svym obvyklim přatelskym usměvem otoči k Bernullimu a prohlidne si mapu.
Měl byste vědět par věci o mem přiteli. Je to velice zvidava povaha a jeho vyskyt ve slamech vlastně neni moc překvapujici. Neměli byste spolehat na to že ho poznate na prvni pohled. Je to velice znalý antropolog a umi se začlenit do prostředi. Vzhledem k tomu že je tu mnoho novych tvaři nedostanete ode mně dalši napovědy. Protože si vas taky potřebuji vyskoušet. domluvi Snow a svali se zpět do sedadla.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 10:16 am

Mira

Barona se nevyplatí iritovat. "Měli by jsem se pořádně domluvit a vyrazit." řeknu a dopiju drink. Otočím se na plynovou masku "Ráda bych dělala tady s pánem," řeknu a ukážu na Bernulliho. "Nic proti vám, ale jste hrozně nápadný. Tady pán zapadne do společnosti a nebude připadat nikomu hrozivě, nebo divně." řeknu náckovi a pak se otočím k Bernullimu.

"Jmenuji se Mira MacFayden," představím se mu a napřáhnu k němu ruku.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 10:28 am

Nero

Ehm.....proto mám radši vlkodlaky. U nich jeden ví na čem je. usmál sem se pro sebe. Já to mám jasný. Jdu s Tadashim. Pro ty z vás co mě neznáte sem Nero Hartnet ať na sebe nemusíme pořvávat. Pokud vás to nezajímá nemusíte si to pamatovat. řekl sem klidným hlasem s náznakem úsměvu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cestovatel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cestovatel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 16Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Ztracene přiběhy HRA - Perla-
Přejdi na: