Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cestovatel

Goto down 
+5
Phate69
Rael
Irwin
GeraltWOLF
Muž ve stinu
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorZpráva
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 10:41 am

Tadashi
"ja jsem Tadashi Kentaro a nezdržujte" řeknu podivam se na mapu a kivnu na nera
"najdem ho a odvedem ho zde ne? tito sou hromada linejch děvčat" pote zamiřim k odchodu
heh raději už bych ho rad našel. nerad bych provokoval barona. to před chvili mi važně dalo dost proto otřepal jsem se trochu ale stale sem se před ostatnima snažil vypadat jako tvrdak.


Naposledy upravil Joshiro dne Fri Mar 26, 2010 10:49 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 10:45 am

Nero

Ušklíbl sem se. To je fakt. Asi půjdem. odpověděl sem mu zasmátě. Teda pokud už je to vše co jste chtěl říct... otočil sem se ještě na Snowa pro jistotu.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 12:57 pm

Snow na Nera a Tadashiho se jen usměje a zvedne ruce na znameni že už nic potřebovat nebude.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 1:10 pm

Nero

Rozkaz, bossi. usmál sem se a kývl na ostatní. Kývnutí se dalo vyložit jako znamení k odchodu. Pokud nechtěli šel sem sám....
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 1:45 pm

Karl R. Kröenen

Zase sám. Jako obvykle. Jdeme se poprat se životem, třeba ho najdu. Podíval jsem se ještě jednou na holku, kývl na Barona a odkráčel.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:24 pm

Donald Bernulli

Podívám se na Miru. Na obrazovce se mi mihne několik čísel a pár řádků nesouvislého textu. Jistě slečno, bude mi potěšením vás doprovodit. Pak se mírně usměje.
Obrátí se k baronovi. Rozhodně jsem vás nechtěl nějak rozladit. Jen nerad čekám než začnu pracovat a zdálo se mi vhodné předat všechny informace které jsem byl schopen složit ostatním jako co nejlepší vodítko z důvodů efektivity. Pak začnu znovu ťukat do klávesnice a po zadání nových parametrů se rozsah možných oblastí o něco zvětšil. Po zadání ovšem poznávacího znaku tetování pod okem se ovšem pohyb osob z tímto znakem opět o něco snížil. Pak se postavil a provedl gesto jako kdyby schrábnul ze stolu neviditelné drobky. Celá holostanice okamžitě zmizela. Začneme tedy hledat. Pokud mě budete potřebovat jsem vám k dispozici.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:44 pm

Mira

Vstanu a odložím sklenici. "Tak můžeme vyrazit." řeknu a otočím se k pánovi v obleku. "Asi bude lepší, když půjdete s námi, aby jste nám řekl, v kterých čtvrtích nejlepší začít." Pak se otočím ke slečně Perkinsové. "Mohl bych váš požádat o kontakt na ostatní v naší skupině. Možná se budeme muset rozdělit."
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:56 pm

Slečna Perkinsova se jen usměje a zmačkne něco na svem monitoru . V to samem okamžiku Mire na MPAčko přišla sprava.
Aspon že se zeptala. na pul ust prohodi k Fallovi a je to asi prvni připad kdy ho vidite se lehce pousmat.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 2:06 am

Mira

"Děkuji," řeknu a kývnu. Vemu své MPA a postupně uložím kontakty. Sice tam jsou jména, ale nevím ještě kdo je kdo. Vyrazím pomalou chůzí k baru. "Navrhuji, dát si rychlá drink, představit se a vyrazit. Ráda bych věděla co kdo z aspoň dokáže. Ale hlavně bych ráda znala vaše jména." řeknu na ostatní. "Samozřejmě nemusí být pravá." dodám jakoby mimochodem.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 3:17 am

Nero

Ještě sem zaslechl tu holku a zamířil sem k baru a objednal si Martini. No já už se představoval. usmál sem se...
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 3:36 am

Karl R. Kröenen

Vyjdu z baru a vydám se tam, kde byl naposledy spatřen Hawk. Půjdu pěšky, v metru by na mě mohli blbě koukat.. Pokud dojdu do čtvrti bez sebemenších problémů, opřu se o nějaký dům a hledám někoho, kdo by podle popisu odpovídal, případně, kdo by vypadal, že by Hawka mohl znát (stejný typ oblečení, nervózní výraz, povídal by si o něm)
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 4:09 am

Tara Murthough-Sharpe

Klidně vstau od stolu, kývnu na Barona, a zamířím k baru za ostatními.
Objednám si Rullandské modré, a začnu lehce usrkávat. Jednoho po druhém je přeměřím pohledem, pak se usměju a s podávanou rukou prohlásím: "Tara Murthough-Sharpe. Práce všeho druhu - kde se co namane, a kde si kdo objedná."

Zalovím v kapse u kalhot, vytáhnu MPA a prohlásím: "Slečno, buťe tak laskava, a nahrajte mi kontakty od slečny Perkinsové...Děkuji."
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 4:58 am

Kroenen

Vzhledem k tomu že se Washingtonovy slumy nachazeji ve Vychodni časti a Hive v Centralni časti si radši vemeš taxik a napojiš na monorail. Cesta ti nezabere ani pul hodiny. Taxikař tě vysadi na okraji protože dal už je to pro něho nebezpečny. Tak se ocitaš na periferii slumu. Stojiš rovnem useku s opuštěnima kramkama a před tebou se rozlehaji zanedbane a temne ulice. Budovy jsou vysoke a ve valne většině připadu bez oken. Vzduch smrdi po splodinach starych aut a občas se vkrade i nasladlej puch stare smrti. Postaviš se ke zdi a prohližiš se obecentstvo. Chudaci se tu misi se žebrakama, vagusama a bezdomovcema jak se zda v tehle časti města to nene jedno a to same. Policie sem nejezdi když nemusi a tak tu vidiš i dost velmi pochybnych existenci. Lidi ktere kolem tebe prochazi se tě radši strani. Jelikož v tyhle časti města utajit zbran od bedlivych oči lidi bojujicich o každej den o přežiti. Vedle tebe vždy stiši hlas a nervoznich typu je tu vic než dost.
Když tu tak stojiš tak tě napada že najit kluka s copankama a tetovanim pod okem asi nebude tak jednoduchy. Nebot tetovani je tady znakem dobre vychovy a když jsi odchazel tak jsi slyšel jak baron řika že Hawk umi dobře splynout z davem.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 5:07 am

Nero

Potřásl sem si rukou s Tarou. Mohla bys mi je prosím poslat taky ? optal sem se s milým úsměvem a vytáhnul MPA sledujíc Miru.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 5:46 am

Mira

Na nera kývnu a Taře podám ruku. "Těší mě," řeknu a vytáhnu palmtop. Z knotkatů ocj sem dostala najdu Taru a Nera a pošlu jim stejnou složku co jsem dostala od slečny Perkinsové. (Kdokoliv si teď řekně tak může počítat, že složku dostane) Palmtop neuklízím, protože počítám, že si řeknou i ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 5:53 am

Tadashi
"mě už znate." prohlasil jsem a už sem chtěl jit ale čekal jsem na nera
achjo takhle zbytečně zdržovat. jenom bude Baron naštvanej
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 5:59 am

Karl R. Kroenen

Najdu si nějakého bezdomovce sedícího u příjezdu do slumy. Přidřepnu si k němu a zeptám se ho. Viděl jsi v poslední době tudy projíždět taxík, nebo auto, který sem nepatří? Řekněme tak před třema hodinama? Mluv a možná něco přibyde na účet tvojí almužny.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 6:17 am

Kroenen

Bezdomovec se na tebe z bazni podiva a něco problekota.
Nooo když mi date deset babek tak vam povim co vim.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 6:21 am

Karl R. Kroenen

A kolik by ti rozvázalo jazyk? řeknu mu a hodím mu tam druhou nejmenší možnou bankovku. Takž eco jsi viděl?

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 6:28 am

Kroenen

Bezdak si ryhle zhrabl tvoji pětku a ukazal dam směrem po ulici .
Tmavě modrej chevrolet tu projižděl před nějakejma třema hodinama. Viděl jsem ho zastavit v uličce Quenove o blok dal. problekota bezdomovec.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 6:39 am

Karl R. Kroenen

S lidmi, jako jsi ty je radost obchodovat. Vstal jsem a šel směrem, kterým mi ukázal bezdomovec. Taky bych si už měl pořídit mobil, nebo nějakou jinou sarapatičku, abych mohl dát vědět našim.

Až uvidím modrý chevrolet, stoupnu si k rohu a zkusím chvilku počkat na ostatní. Sleduju Chevrolet, aby nikam neodjel.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 6:59 am

Kroenen

Dostat se o blok dal k uličce Quenove ti netrva ani tři minuty. Nakoukneš do ty špinave uličky ale žadne auto tam nevidiš.

Když se podivaš zpět bezdomovce na svem mistě už nevidiš.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 7:47 am

Karl R. Kroenen

Najdu si ho později Zkusím jiného bezdomovce, tentokrát trošku tvrději (ale pro jistotu vyberu nějakého starce, co by mi nemusel dát na budku, kdyby to nebyl bezdomovec). Neviděl jsi asi před třema hodinama přijíždět auto? Modrý Chevrolet? Mluv, pak ti zaplatím.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 10:24 am

Donald Bernulli

Velmi mě těší. Mírně se ukloním směrem k lidem co se představovali. Pak políbím ruku Miře. Velmi mě těší, Milady. Pak se roštácky usměju. Moje jméno je Donald Bernulli. Co se týče mého přispění panu baronovi, je asi nad slunce jasné že nejsem zrovna atletický typ plný elánu a entuziazmu z křížové palby. Směju se při tom od ucha a k uchu a vlastně v tomhle klukovském úsměvu nevypadám zas tolik jako nerd. A pokud bych neurazil, mohl bych také obržet jednu kopii seznamu zůčastněných?
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Mar 28, 2010 1:03 am

Mira

No a ten poslední je Benjiro. Snow ho tak aspoň oslovil. "Dobrá, tak můžeme vyrazit." řeknu. Myslím, že je zbytečené pohybovat se v šestičlené skupině. Rozdělila bych to na dvě trojice. Pánové Hartnett a Tadashii se chystali, před chvílí společně odejít tak odhaduji, že spolu dobře spolupracují. Mohl by s vámi jít i tady pán," ukážu na Benjira. "A já bych šla s panem Bernulliem a slečnou Sharpe. Kontakty na sebe máme, do složky os slečny Perkinsové jsem přidala i své číslo. Myslím, že jedna skupinka nzačne ve východní části slumů a druhá v západní, když najde náš cíl, nebo zjistí informaci, který by pomohla zavolá druhému týmu. Má někdo proti tomuhle něco?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cestovatel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cestovatel   Cestovatel - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cestovatel
Návrat nahoru 
Strana 2 z 16Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Ztracene přiběhy HRA - Perla-
Přejdi na: