Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pravdy a lži

Goto down 
+4
ShotJon
GeraltWOLF
Phate69
Muž ve stinu
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 4:24 am

Tedy, lidi, nevím, do jakých dveří to lezete/u jakých stojíte, ale pochopila jsem, že tam jsou SCHODY nahoru, nikoliv dveře.

Ráda bych vyjádření mastera, jsem lehce zmatená!
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 4:35 am

Čtete si vůbec všichni pořádně příspěvky sotatních? Kei psal že nahoru vedou shcody tak netuším do jakých dveří to vrážíš Phate, navíc Mira po těhc shcodech nahoru už dávn vyrazila zatímco vy jste se dole vybavovali..........
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 5:20 am

Máš pravdu nečtu příspěvky ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 5:41 am

Phate, jestli to má být myšlené jako nějakej vtip, moc se nesměju. Jestli jako vyjádření pravdy, je to smutný....
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 7:36 am

Ne, to není vtip. Čtu je opravdu velice zběžně protože na to prostě nemám čas.
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 2:21 pm

Phate jestli to není vtip pak by ses možná měl zamyslet jestli tvými příspěvky ta hra třeba netrpí.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 2:29 pm

Určitě ne. Hrajete skvěle i beze mě, takže moje příspěvky klidně ignorujte, stejně jsou jak od malýho nemyslícího děcka.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 3:11 pm

Phate jestli si myslíš že tvé příspěvky nijak neovlivňují hru tak vskutku možná jsi malé nemyslící děcko.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 08, 2010 11:59 pm

Tak to řekněte rovnou, že mě tu nechcete. Stejně jí teď zase koupím a vím to.
Návrat nahoru Goto down
Rael

Rael


Poèet pøíspìvkù : 165
Join date : 25. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 09, 2010 12:11 am

Řeknu to slušně, Phate - jak se ty chováš, tak se chovají ostatní. Když se trošku zamyslíš sám nad sebou, možná to nakonec bude i lepší. Mluvím teď sama za sebe, nikoliv za ostatní - nevadíš mi tady, ovšem vytáčíš mě občas doběla. Hloupými řečmi o tom, že nečteš posty, nedodržováním časové posloupnosti - celkově tím, že dokážeš vytvářet nepřátelskou atmosféru, ani nevím jak.
To, že jsi jednu koupil se prostě stalo - stejně tak mohli mně zabít postavu jenom proto, že udělala, co udělala. Jestli hraješ dýl RPG, tak víš, že se to občas stává. Mně už se podařilo postavy i zabít...ale to odbočuju.
Nemůžeš očekávat, že budeš super všechno, jen proto, že tvoje postava je Kroënen. Promiň, ale tvoje postava JE JAKO Kroënen, nikoliv Kroënen sám. V postavě to nikde nemáš, nejsi Clockwork Nazi, nikde jsem si nevšimla, že bys to měl napsané.

Tak si, prosím, tady takhle hloupě nevylévej srdéčko. Fórum je tady od toho, abychom se pobavili. Dodržuj zlaté pravidlo všech hráčů : Master má vždy pravdu!, chovej se slušně, a ostatní budou taky (a nechci od tebe slyšet ani slovo o tom, že jsem naivka!).

Zastávám názor, že když se k sobě lidi chovají slušně, mohou spolu vycházet. A pokud chceš dál kalit vodu, prosím, dělej tak pomocí PM, a neventiluj to veřejně.
Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 09, 2010 9:48 am

Mě by zajímalo proč se do toho pletou hráči,je snad na adminovi,aby posoudil,jestli phate kazí někomu hru nebo ne..
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 09, 2010 12:01 pm

Vendetto nehádej se. Tohle není tvůj boj, prosím.
Návrat nahoru Goto down
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 09, 2010 12:26 pm

Já se nehádám, mě jenom zajímá co to je za nesmysly, prostě si párkrát přehlédl něco co někdo napsal nebo sis to vyložil jinak,ale to se prostě stane,nikdo není neomylný. Podle mě tohle je úmysl se někoho zbavit z fóra,když se podobná bota občas povedla někomu jinému na jiném fóru,tak se to v klidu vyřešilo editem příspěvku.
Návrat nahoru Goto down
sea




Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 11, 2010 1:42 pm

Vzhledem k tomu, že jsem taky hráč na tomto fóru a tudíž mám co mluvit do záležitostí hry, tak se taky vyjádřím. Nebojte se, jen shrnu to, co tu bylo, abyste to měli hezky pohromadě...

ShotJon napsal:
Čtete si vůbec všichni pořádně příspěvky sotatních?
Jednoduchý dotaz, až na ten překlep, který si lze lehce domyslet, je to naprosto srozumitelné.
(ten překlep ti nevyčítám, jen nechci být dotazována na význam slova sotatních)

Phate69 napsal:
Máš pravdu nečtu příspěvky ostatních.
Jednoduchá odpověď. Není co řešit.

Následuje ujištění, zda předchozí příspěvek není vtip, což není nutné rozebírat. Pouze dodám, že dle autora to vtip není.

Irwin napsal:
Phate jestli to není vtip pak by ses možná měl zamyslet jestli tvými příspěvky ta hra třeba netrpí.
Naprosto logická a věcná připomínka. Přeci jen fórum RPG jsou od toho, aby si hráči posílali příspěvky a jiní na ně reagovali, a tudíž četli je. Jinak by vznikl chaos.

Phate69 napsal:
Určitě ne. Hrajete skvěle i beze mě, takže moje příspěvky klidně ignorujte, stejně jsou jak od malýho nemyslícího děcka.
ShotJon napsal:
Phate jestli si myslíš že tvé příspěvky nijak neovlivňují hru tak vskutku možná jsi malé nemyslící děcko.
Phate69 napsal:
Tak to řekněte rovnou, že mě tu nechcete. Stejně jí teď zase koupím a vím to.
Tři naprosto bezpředmětné posty. Phate se urazil, nebo si na uraženého hraje (ano, takovéto posty píšou uražení lidé) a Shot ho v tom podporuje.

Následuje celkem dlouhý post k věci, rozebírat ho není nutné, ovšem přečíst ano. Naleznete jej výše.

ivendetta napsal:
Mě by zajímalo proč se do toho pletou hráči,je snad na adminovi,aby posoudil,jestli phate kazí někomu hru nebo ne..
Poznámka je nesmyslná. Hru hrají jak hráči tak i admin, tudíž i hráči mohou poznat, zda někdo tu hru kazí.

ivendetta napsal:
Já se nehádám, mě jenom zajímá co to je za nesmysly, prostě si párkrát přehlédl něco co někdo napsal nebo sis to vyložil jinak,ale to se prostě stane,nikdo není neomylný. Podle mě tohle je úmysl se někoho zbavit z fóra,když se podobná bota občas povedla někomu jinému na jiném fóru,tak se to v klidu vyřešilo editem příspěvku.
Paranoia horší než u Wolfovy maminky. Pardon, ale jinak to nevidim. Z předchozí konverzace opravdu nevyplývá, že by někdo chtěl odsud někoho vyhodit, či se ho zbavit. Byl položen dotaz, byla na něj dána odpověď a ostatní se tu pouze pozastavili nad tím, zda je to dobré pro hru.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 11, 2010 2:22 pm

Seo, gratuluji.
Naši situaci jsi vyřešila naprosto bravurně, chytrým, trefným, psychologickým rozborem rozhovoru. Tvá naprosto bezchybná logika má jen jednu drobnou chybku. Psát ji 4 dny po tom, co se daná situace dořešila přes PMky (dalo se to poznat podle toho, že sem už nikdo nic nepsal), je trošku ztráta času. I tak ti díky.
Návrat nahoru Goto down
sea




Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 11, 2010 2:28 pm

Phate, zato tvá bezchybná logika ti jistě říká, že když sem nikdo nepíše, tak to zaručeně musí znamenat, že to bylo vyřešeno, že? V žádném případě to nemůže znamenat, že byl víkend a lidi byli pryč? A opravdu byl takový problém napsat sem jeden post s textem "vyřešeno", případně napsat mi PMku nebo na ICQ "bylo to vyřešený, smaž ten post"?
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 11, 2010 10:33 pm

Aaaaha, takže tentokrát mám průser z toho, že čtu pořádně zprávy. Rael napsala, že jestli to chci dál řešit, ať to dělám přes PMky a pak už nikdo nepostoval. Tak si sakra vyberte.
Návrat nahoru Goto down
sea




Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 11, 2010 10:38 pm

Evidentně nečteš, nepsala jsem nic o průseru. To, co jsem psala, si můžeš přečíst v mém postu.
A pokud to i přesto vidíš takhle, pak to považuji za vyřízené.
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 12, 2010 1:45 am

Phate, Sea a ostatní. Já bych tohle považoval za uzavřenou kapitolu a nadále bych jí neřešil. Se Sea naprostou souhlasím co se týče pozdního příspěvku který byl supr a k věci. Jelikož já například s Alexejem jsme pryč byli.
V případě Tebe Phate, neznám tě a nevím jak reaguješ, se mi ovšem zdá a to velmi vtíravě že se snažíš jen hádat ať už na jakékoliv téma a popřípadě se snažíš být zbytečně sarkastický, ač se to tedy moc nepovedlo. Můj příspěvek neber jako začátek hádky nebo invektivu na kterou musíš okamžitě reagovat přehnanou agresí. Ber to jen jako připomínku.


Naposledy upravil Irwin dne Mon Apr 12, 2010 2:05 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 12, 2010 2:05 am

Já už jen přidám jednu věc. Phate prosím čti si příspěvky aby nebyly zmatky a hra běžela plynule a bez problémů. Určitě se tě minmálně já nesnažím vystrnadit. To je vše co chci říci, teď už je to doufám kompletně uzavřené téma.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 12, 2010 3:22 am

Tak teď už snad bude víc času na čtení, takže by to mělo správně běžet. Irwine ano, jsem konfliktní člověk a líbí se mi to. Hádat se nehodlám, jen už prostě nsklápím hlavu kvůli věcem, které se mi nelíbí a snažím se aspoň něco prosadit v můj prospěch.

Konec, jedeme dál.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 12, 2010 11:46 am

Taaakže je dobře že jste to uzavřeli a omlatili jste si klavesnici při zuřivem psani a tedka jste to uzavřeli (neni to ironie ani sarkasmus) . K věcem co se stali jsem se vyjadřit nemohl pač jsem u počitače nebyl ale to je jedno muj zasah to ani nepotřebovalo.

JInak když někdo něco řeši na foru a ne na pmku tak to znamena že chce aby se to hrači přečetli nebo se k tomu vyjadřili proto bych prosil už dale nepsat at si ostatni do toho nepletou.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitimeThu May 06, 2010 10:53 am

Musim se omluvit ale tedka dělam maturitu. Bohužel se nesklada jen ze šprtani textu ale je to taky naročni na imaginaci. Proto prosim za odpuštěni ale nebudu přišpivat na toto forum do konce měsice. Pak se vam budu plně věnovat. Hold mně omluvte za to že nemam tedka dostatek představivosti.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Sponsored content





Pravdy a lži - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravdy a lži
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Setting světa.- Perla-
Přejdi na: