Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pravdy a lži

Goto down 
+4
ShotJon
GeraltWOLF
Phate69
Muž ve stinu
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 10:05 am

Vhledem k vašemu nalehani na rychle započati hry a množstvi soukromych konverzaci si nejsem jist co všechno jsem vypustil. Tudiž pro vas zakladam tuto mistnost. Když nebudete něco vědět tak sem napište. Tedka vam řeknu par věci ktere jsem vypustil a později je zařadim do settingu.
MPA je velice dlouho zavedenej přistroj který nahrazuje cyberpunkove chipy. Je to vaš život, vaše penize, vaše kontakty. Je to univerzalni přiklad dukazu lenosti dnešni společnosti. Přiklady technologie ktere se napsal do settingu je to co v tom světě existuje . Je to to na co jste zvykli. Jestli se vam to nelibi nenutim vas tady hrat.
Pak vam řeknu par věci k dnešnim zakonum. Zakladni zakony zustavaji v provozu. Zabijeni kohokoliv je taboo. Tahani odhalenych zbrani je taboo. Tahani neregistrovanych zbrani je taboo. Zbraně v tomto světě na legalni přikaz jsou čipovany a tudiž se o nich vi.
Vzhledem k tomu jak davno byla druha světova tahani nacistich regalii neni zakonem zakazano. Ale lidi se na to divaji velice kriticki. Ovšem člověk s odhalenou střelnou zbrani v nacisticki uniformně se snadno splete s pravičackým teroristou.
Zakaz tahani chladnych zbrani se omezuje pouze na zbraně veřejnosti pokladane za lethalni. Tudiž je zakano tahat nože s čepeli delši než dlan, vrhacich nožu,seker a hvězdic.
Vlastněni střibrnych naboju se posuzuje jako umysl zabijet tudiž se na ně pohliži velice špatně. Pohliži se na ně stejně jako na naboje dum dum, hollow point ,tracery nebo naboje s rtutovou naplni.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 1:47 pm

Chtěl bych se zeptat...Jak je na tom Karl? Vem si, že už nějakejch těch 60 let žije v tom samém městě. Pásku má už jen červenou, ale z čepice znak nesundal. Nicméně se zbraní chodí docela pořád (a zrovna se nevymlouvá na to, že je to kuličkovka a že s tim loví kočky). Je docela schopný, tak bych se chtěl zeptat, jestli mu podsvětí zajišťuje nějakou imunitu vůči policii.

A vysvětli mi, co je "taboo" ;-)
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 2:12 pm

Jak ti to nejlepe řict. Tak za prve nedomlouvali jsme se na tvych 60 letech na perle ani o tom že pořad nosiš pušku ani že maš kontakty v podsvěti. Ani si to nenapsal do postavy.
Krom toho za blbost člověk plati sam. Podsvěti asi těžko bude platit skoro veškerou svou taxu hromadě policajtu pouze proto aby jeden hitman mohl tahat svou bouchačku odkrytě.
Nedělej drahoty a prostě pušku tahej v pouzdru.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 2:17 pm

Policajti taky tahaj bouchačky všude. Je to jejich profesní zbraň...stejně jako ta moje. A mezi námi, neříkej mi, že jsem včera přijel. V podsvětí kontakty mít nemusím. Pracuju jen jako nájemnej vrah- "Hitman", jak tomu říkáš. A to v životopise mám. Myslím si, že podsvětí rádo zaplatí za dobře odvedenou práci. Pušku v pouzdru tahat nebudu, i kdybych se měl rvát (ne, kecám, protože teď na mě automaticky pošleš fízly, rvát se nebudu, prostě jim to nějak vysvětlím). S mojí bojovou zkušeností by nemusel bejt problém. Doufám, že to chápeš. Myslel jsem, že je to normální svět lehce uhozenej do chaosu, pochybuju, že tam má každej zbraň v kufříku, ale když se na to podíváš, každý se bojí o svůj život a nějakou zbraň u sebe má.
Doufám, že ti to moc nekomplikuju, ale myslel jsem, že Perla je normální město. A v normálním městě je zajištěná zbraň na zádech povolena, trestá se tušim jen pokutou.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 2:18 pm

Takže já bych měl otázku. Zbraně našich hrdinů sou předpokládám neregistrované Smile
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 2:29 pm

V USA kdyby tě viděli v normálním městě se sniperkou na zádech tak na tebe naskáče tuna poldů s tím že jsi terorista.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 2:35 pm

Asi tak Phate. Možna pokud považuješ za normalni město Bosnu tak to jo to si mužeš nosit jak chceš. Zbran s plnoautomatickou střelbou nebo s optikou (pokud to neni lovecka puška) je kdekoliv krom valečnich zon považovana za zbran s učelem zabijet a policajt tě pravděpodobně spiše zabije aby neměl moc papirovani. Jinak je mi jedno jak dlouho jsi tam byl ale nestav mně před hotovou věc o ktere jsi mi ani neřekl. Každopadně schopnej hitman neni někdo kdo prostě je schopen najednou zabit mnoho lidi ale někdo kdo je dobrej disktertni a neděla problemy. A věř mi utracet vic peněz za hitmana kvuli nějakemu jeho principu je kontraproduktivni.
Jinak Phate co ma znamena tvuj spoiler?


JInak vlku. Vaše zbraně jsou samozřejmně nerigistovane. Krom toho u valny většiny z vas jsou dokonce i propašovane.


A par duležitich informaci pro vas všechny. Barno netoleruje nemyslici zabijaky. Řikam vam to všem abych vas potom nemusel zabit. Baron je dost čestnej a zabijaky s dobryma schopnostma si najima předevšim proto aby nedělali bordel na ulicich . Nema skrupule odstranit takoveho zabijaka když si vezme meloucha a zabije někoho nevinneho kvuli penězum nebo třeba zabije policajta...ani v sebeobraně. Koseni gangsteru bere celkem v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 3:08 pm

Jo a ještě v Usa v některých státech je zakázáno mít i pistoli vůbec u sebe a jsou jen na obranu pozemku nebo bytu. V ČR ji musíš nosit skrytou. Kuličkovky musí mí hlaveň ozančenou rudou páskou a vyndaný zásobník a i tak je lepší mít skrytou a navíc na pár metrů už rozeznáš kuličkovku od reálné pušky.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 3:59 pm

USA a ČR pro mě nejsou normální země. Říkejte mi, jak chcete, ale já kašlu na zákony ve městě, ve kterym je třetinová populace dlaků (lykantropů). A vy musíte bejt dobrý rasisti, když neuznáváte Bosnu jako normální stát. Asi jste i pro svobodu Tibetu, co?

Shote vím o všech těchto pravidlech. Ale ptám se: Když v Perle o úplňku "záhadně zmizí" několik lidí, je to zela normální. Řekni mi, proč není normální nosit u sebe zbraň. Fakt do tebe nechci rejt, jen říkám, že pojedu klidně i na vlastní triko, a doufám, že mě nezabiješ v dalším postu.

Myslel jsem, že nám přidělíš kontakty a konexe podle našich životopisů, klidně si nějaké konexe doplním.

A jen tak mezi námi děvčaty, Bosna není město...


Ale te´d z jiného soudku: Jak "neregistrované"? I když (jak jsi mi řekl) nežiju v Perle, se zbraní jsem přišel a řekl bych, že na celnici by mi ji měli ocejchovat.

Asi takhle, nehodlám tu čeřit vody, ale trošku to město rozepiš, jestli se pak nechceš hádat.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:12 pm

Phate říká ti něco zdravý rozum? Někdo se zdravým rozumem nechodí po městě s puškou na zádech. Jo a když někdo zmizí o úplňku tak to řeší policie, stejně jako je protizákoné pít lidem krev, pokud s tím člověkem není sepsaná smlouva, což napsáno bylo. Stejně jako bylo psáno že o dlacích a upírech se ví už dlouho a jsou nromální. Aspoň jsem to pochopil.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:20 pm

Takže phate. Jak ses dostal přez pulku města? Vochcavanim. A to dost brutalnim. Počtal jsem s tim že když napišeš že ty dvě zbraně neodkladaš tak je nosiš skrytě. Tudiž když nenapišeš v prvnim postu že jsi tu pušku nesl přez rameno? Vochcavka.
Par vysvětlivek k městu. Neni to bojova zona. Zločinnost je velka pač to město je obrovsky jak krava. Každe den každou noc se ztrati par lidi a umiraji většinou rukou gangsteru pač vlkodlaci mivaji o uplnku akorat špatnou naladu.
A ne nezabiju tě. Ale sereš na to jak je to město postavene tak město bude srat na tebe a ze hry tě odstranim zatčenim. Když budeš utikat budiž ale do hry v ty chvili už nepatřiš. Z věženi tě nikdo nevyplati protože hitman kterej byl zatčen kvuli tomu že s sebou taha zbran s optikou přez rameno je pěkně na ****.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:32 pm

A) SHote nepleť se do toho
B) Kei, fajn, editnu si to, abych byl "týmový hráč", ale napiš mi v tom případě nějaký konexe. Tuhle postavu jsem si chtěl dlouho někde udělat, a teď, když ji konečně mám, jsem ve městě andělů. Pokud tam jsou gangsteři, vlkodlaci, upíři a lecjaká havěť, která tě může (neříkám, že to dělá, ale prostě může) zabít na potkání, pak si myslím, že mám zdravého rozumu až až, když ssebou nosím zbraň. Zajímalo by mě, kolik času hodláš stráit otevíráním kuchříku, vyndáním zbraně, případně jejím složením, zandáním zásobníku, odjištěním a natažením. Pochybuju, že to bude trvat míň času, než kdyby se vlkodlak rozmáchl a jednu ti vrazil.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:47 pm

Phate postavu si nemam vymejšlet za tebe. To že mi nenapišeš skoro žadnou minulost a pouze mi napišeš že jsi pracoval jako najemnej zabijak někde? To že si celou dobu byl v perle jsem se dozvěděl až v tydle mistnosti. Tudiž podle mně sis žadne kontakty neudělal. Když nic nenapišeš jako ostatni hrači tak je evidentně že si se svyma byvalim spolupracovnikama nerozešel zrovna v dobrem a už na ně kontakty nemaš nebo tvoje kontakty jsou za hranicema a tady ti nepomužou .
A je mi jedno jak dlouho ti bude trvat vytahnout tvoji pušku s optikou abys střelil vlkodlaka když tě nenapadne střelit ho pistoli. Neni to moje postava. Je to tvoje postava. Pokud sis něco vymyslel a nenapsal si mi o tom dřiv tak to neexistuje. Jestli se ti nelibi zpusob meho mastrovani? Voila nemusiš to hrat .
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:54 pm

Phate nečekej že je to džungle. Perla je normální metropole. Je to nebezpečné asi jako New York. Akorát místo gangstera s bouchačkou mžůeš potakt vlkodlaka nebo mága. A záleží v jaké si čtvrti. Prostě nemůžeš jít městem a čekat, že po tobě zpoza každýho rohu vyskočí změněnej vlkodlak. To je přeci hloupost.
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 3:32 am

A) Shote nepleť se do toho
B) Kei, samozřejmě, že chci hrát a hrát budu. Editnul jsem si to, ale fakt nevim. Mohl jsem napsat, že mam kontakty se starostou a ty bys mi to neuznal nebo nevim. Já mám za to, že ano, hráči by si měli něco psát, ale že kontakty by jim měl vybírat admin podle jejich životopisu.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 4:39 am

Dostaneš kontakt prostřednika. A už nic nedopisuj do sve postavy. Škrtni se svoje kontakty. Bohytych prominentu je v perle habaděj. Kdybys je všechny znal a oni znali tebe tak ti asi seškrtam skoro všechny tvoje schopnosti aby se to vyrovnalo. Krom toho najemnej zabijak nezna svoje klienty. A oni neznaji jeho a rozhodně zabijakovi kterej vi že někoho nechali zabit nebudou pomahat ale najmou si někoho aby ho odstranil. Tudiž pracuješ přez prostřednika kterej ti dodava klienty a munici.
Ovšem když pracuješ pro Barona tak ti bude oznameno i od sprostředkovatele že je to na tvoje riziko a že baron tě za to muže odstranit.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 4:59 am

No už nemám co dodat tak jen řeknu to, že se do toho budu plést jakse mi zlíbí dokud mi admin neřekne že nemám. Ty mi to Phate říct nemůžeš : P
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 5:02 am

Kei, ok
Shote, ale ano, můžu. Ty mě jen nemusíš poslechnout.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 6:25 am

Měnou jsou eurodollary. Je to zhruba podona hodnota. Řekněme tři babky za drahe pivo. Za babku si koupi člověk levne pivo. Laptom stoji od 100 babek k 500 nebo i vic. MPA stoji od 20 babek až k 1000 nebo i vic.
Bankovky jsou na 5,10,20,50,100 babek.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeSat Mar 27, 2010 6:37 am

Díky...
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 4:11 am

Jen bych se rád zeptal jestli mám řešit ten kufřík nebo je to prostě nadostižná technologie která dneska ještě neexistuje ani jako nástin:-D?
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 4:15 am

Ano Irwine. Ten kufřik je specialni technologie. KOmbinace magie a technologie.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 12:43 pm

Chtělo by to možná nějakou sekci ostatní. Ale jelikož není, napíšu to sem: Hodlá mě celá skupina číslo jedna společně s adminem i nadále ignorovat?
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 1:11 pm

Ano phate budu tě ingorovat a viš proč? Když si pročteš forum tak zjistiš že o hasičarně jsem řikal Vlkovi a ne tobě. Tudiž se ptam odkud viš že Kauffman je v hasičarně? Tudiž ti nebudu odpovidat na tudle otazku.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 1:27 pm

Jo, teď už tam jsou obrázky. DOcela si zvykám na jména. Příště ze mě udělej blbce ve spoileru, ať se nedostáváme do takovýchhle situací.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravdy a lži Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravdy a lži   Pravdy a lži I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravdy a lži
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Setting světa.- Perla-
Přejdi na: