Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Donald Bernulli - Irwin

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 1:15 am

Jméno: Donald Bernulli

Rasa: Velmi rád říká: "I´m just a regular man."

Věk: 25

Schopnosti: Umím velmi dobře vědecky pracovat. Svůj první doktorát z cybernetiky dostal v 16. A co dva roky si přidal další titul za svou vědeckou práci. Je nadaný v mnoha směrech vědy a je do ní velmi zapalený. Ovšem co se týče boje tak jediné co kdy pořádně si vyzkoušel byla střelba (A to ještě střelba s Aiming-Help system). Nikdy nemusel nijak zvlášt bojovat o svůj život protože pro korporaci byl více než cenný. Jako vedoucí designer jedné vývojové skupiny korporace je dobře placen a dobře zajištěn.
V případě nutnosti je schopen velmi efektivně vyhledávat data, otevírat zavřené dveře či nahlížet do zabezpečených souborů. Nikdy toho však nezneužil.

Životopis: Donald se narodil na Islandu u rodiny dvou geologů. A už jako malý prokázel neskutečný rozvoj inteligence a kombinatorických dovedností. Na základní škole přeskočil 5 tříd a v 14 letech byl přijat na Institut cybernetické technologie. Za dva roky odsud Don odcházel s diplomem a spoustou nápadů. Odjel do Ameriky kde dostal nabídku k práci a začal vědecky pracovat. Po 3 doktorátech z různých vědních oborů, jako byla xenotoxikologie, cybernetika, a virtuální inteligence, se mu dostala ta čest že byl přijat jako vedoucí pracovník ke korporaci Cyber-tech. Mělo to ovšem jednu podmínku. Musel podepsat smlouvu na naprostou loajalitu což pro Dona znamenalo, už nikdy žádná práce u jiné firmy. Podepsal. Cyber-tech mu ovšem jeho práci se snažil neustále zpříjemnovat. Co se týče zálib, tak všem je jasné že jeho práce je jeho záliba. I ve svém domě si nechal zařídit velkou dílnu kterou později vylepšil k obrazu svému. Neustále něco vymýšlí, neustále nad něčím hloubá. Nikdy se nenudí. Když nic nevymýšlí něco se učí.
Co se týče přátel tak má pár přátel z řad spolupracovníků. A pár kamarádů z řad vojáků se kterými pracoval na nějaké nové inovaci a rozumněli si. Mezi vědci si i našel přítelkyni, krásnou a inteligentní ženu se kterou se ovšem o své práci nebaví. A ona mu nikdy neřekla v jakém výzkumu pracuje. Don se nikdy nezeptal. Jsou to dva roky co se dali dohromady.

Vybavení: Kreditní karta, pár home-made udělátek, vlastní dům poblíž centra.

Vzhled: Elegantně vypadající mladík v tmavě šedém obleku. Na čele má pár leteckých brýlý a vždy má po ruce rukavice aby se mohl držet elegantní mody.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 2:23 am

Ok povoleno
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 23. 03. 10

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 5:59 am

nechapu:/ jak to maš s rasou...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 6:38 am

Rasou je to alchymista. Vic vědět neni třeba.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 24. 03. 10
Age : 35

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 3:08 pm

Jen pro tebe Yoshi. "I'm just a regular man," znamená. "Jsem jen obyčejný člověk."
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 3:16 pm

řekl bych, že se to spíš překládá jako: Jsem jen normální člověk (jako nemám nadpřirozené schopnosti, jsem průměrný občan, pracující, co má milující ženu, dvě děti...) spíš je to braný jako "nechtěj po mně nic nadlidskýho" než aby to vystihovalo rasu ;-)
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Rozuzlení   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 4:25 pm

Myslel jsem tím tedy že o sobě říká že je "jen obyčejným mužem". Jinak jak Alexej říkal je Alchymistou.....
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 3:16 am

Mohl bys, prosím dopsat povahu? Já jen, že se chová jak malej, tak bych rád věděl, co od něj mám čekat ;-)
Návrat nahoru Goto down
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 3:35 am

To by mě zajímala tvá definice : "Chovat jako malej." Jestli tím myslíš že se nechová jako naprostý emocionální okleštěnec, pak ano. Narozdíl od vás má emocionální koule.

Povaha: Povahou je Don smíšek, sangvinik a v jistém slova smyslu extrovert. Je na svoje nápady a vynálezy hrdý a nebojí se je předvést. Věnuje své práci dost času a tudíš se ani nemá za CO stydět. Ale pokud přijde k hádkám a vypjatějším situacím bývá cynik, a nebojí se dát svůj názor najevo. On nekřičí on jen a pouze zdůrazňuje.
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 3:42 am

Jen tak pro pořadek. Povaha se psat nemusi. Netrvam na ni a jsem velice nerad když někdo z hraču bude informace z charakteru použivat ve hře. Když neviš co je člověk zač nebo si to nějak nevyčteš tak to prostě neviš. Jedinou vyjimkou by byli schopnosti kteryma postava disponuje. Vrozenej empatizmus, studium psychologie.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Irwin

Irwin


Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 24. 03. 10
Location : Plzeň

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 3:50 am

Tak tam ta povaha je. Ono jak se Don chová je dost čitelný. Jen bych nerad hrál postavu která se bude furt tvářit nijak. Bude se chovat jako stroj bez emocí či oblíbených činností. Fakt nerad bych potom hrál s někým kdo ani nebere jako posezení bez představy treninku či činosti za strátu času......
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 5:25 am

Já ti to neberu, jen mi přišla ta povaha podle vyčtení z textu taková naivní, dětská, tak sjem se jen chtěl zeptat, jestli to opravdu myslíš vážně. Samozřejmě ti to neberu. Jinak díky za napsání povahy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Donald Bernulli - Irwin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Donald Bernulli - Irwin   Donald Bernulli - Irwin I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Donald Bernulli - Irwin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cestovatel

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Charaktery- Perla-
Přejdi na: