Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tadashi Kentaro

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 23. 03. 10

Tadashi Kentaro Empty
PříspěvekPředmět: Tadashi Kentaro   Tadashi Kentaro I_icon_minitimeTue Mar 23, 2010 1:59 pm

Jméno: Tadashi Kentaro

Věk: 27

Rasa: Vlkodlak

Schopnosti: Ohebny. při proměně dobře silnej proměnu zvlada vpohodě. Bystrej zrak a dobrej střelec.dalo by se řict že jeho schopnosti je i trpělivost...
Bystrej zrak. dalo by se tim řict že vidim mnohem lepe jak normalni člověk . tedy řečeno to co by člověk nestihl zareagovat ja bych to vyděl skoro normalně. a take vidim hodně dobře na dalku. mam dobre znalosti v pačeni zamku a take se umim dobře maskovat-Skrivat. take uimm rychle reagovat podobně jako vidim.

Životopis: narodil se v USA, byl jsem vzorni mladi chapec ktery mival strach ze svich schopnosti. ale zase libilo se mi že mi jen tak něco neuteklo lidi mě považovali za Genia.
na středni už muj zajem o učeni opadal a ja se začal zajimat o střelbu. byl sem docela dost talentovani a jen tak mi nějaki terč neutekl pote co jsem vystudoval s pruměrem školu sem byl nějakou dobu u armady. jako dobry střelec sem měl dost prace všude ruzně a take jsem si nechal později vytvořit vlastni specialni vybaveničko a chvili pote jsem jsem se zaměřil na projekt Perla a nakonec tam odjel. docela mě to zaujmulo a tak jsem tedy tam přešel kde jsem se později dostal pod Baronovo křidlo a take našel sveho partaka Nero Hartneta(viz niže)

Vybaveni: nějake spropitne a kufřik s nařadim(viz niže) a 25 univerzalnich pakliču.

Partak: při svem pusobeni u Barona jsem narazil na jednoho zajimaveho typka a nakonec po pusobeni několika misi sme se stali s Nero Hartnetem partaci.

Foto postavy i z nařadim
Spoiler:


Naposledy upravil Joshiro dne Wed Mar 24, 2010 8:45 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Tadashi Kentaro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tadashi Kentaro   Tadashi Kentaro I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 8:22 am

Dobře schvaleno.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
 
Tadashi Kentaro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Charaktery- Perla-
Přejdi na: