Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 10:05 am

Jméno: Karl Ruprecht Kröenen

Věk: Vypadá na 40, ve skutečnosti mu je 121 (pokud dobře počítám)

Rasa: Býval to člověk

Má rád: Déšť, noc, svoje vybavení, podobná stvoření

Nemá rád: Slunce, sníh, mokro v botech, špinavý kabát a nemusí dlaky.

Povaha: Trošku pomalejší v chápání, moc toho nenamluví, má rád svoje zbraně a chová k nim určitý typ vztahu, dokáže se plně zavázat a odevzdat tomu, s kým uzavře dohodu (naposledy to byl Baron Snow), dokáže být férový k lidem, které nazývá "přátelé".

Životopis: Jsem Němec. Respektive byl jsem Němec. Narodil jsem se v bohatší rodině v zimě roku 1905, a co se týkalo chápání a myšlení, radši jsem konal, než přemýšlel, bylo to jednodušší. Když mě roku 1936 naverbovali do armády, zjistili, že mám i silné stránky, co se týče myšlení. Projevil jsem se jako skvělý taktik a odstřelovač. Velmi silné bylo ale moje přesvědčení a odhodlání. Byl jsem plně zapálen do splnění svého úkolu. Roku 1943 mě poslali na ostrov, kde jsem měl dohlížet na projekt. Tam jsem poprvé zemřel. Útok vlkodlaků byl nezastavitelný. Poslední, co jsem viděl, byl nějaký vědec, který mě bral do náručí a utíkal se mnou.
Probudil jsem se po pár dnech, a když jsem vykoukl z okna, viděl jsem neviditelné letadlo, letadlo ve tvaru UFO, atomovou bombu, V1, V2, V3 a jiné vědecké zázraky Říše. Došlo mi, kde jsem. Vědci, kteří se mě zde ujali mi vysvětlili, jak, kdy, kde proč a čím mě oživili. Dali mi instrukce k mému novému tělu a vyslali mě na první úkol, který jsem bez chybičky splnil. Vrátili mi dokonce moje původní zbraně. Díky těmto zákrokům "žiju" dodnes.

Schopnosti:

Díky svému obleku je chráněn proti kyselým dešťům, chemickým útokům, plynům, jedům a podobně.

Maska: V masce (v hledí) je zabudovaný automatický vyhledávač pohybu. Ten mi během vteřiny určí, kam se daný objekt bude pohybovat v dalších 3 vteřinách (pokud nepřítel máchne rukou, vím, kam dopadne, pokud běží vím, kde bude za tři vteřiny, abych ho mohl odstřelit).

Už 83 let mám dvě zbraně, které nedám z ruky a nosím je stále u sebe, a to: Gewehr vzor 43 s optikou a Luger ´45
Jsem skvělý ostřelovač a proto jsem se v moderním světě uplatnil jako nájemný vrah. Po vědeckém pokusu mi do výbavy přibyly ještě 4 nože (dva nosím v rukávech kabátu a dva po stranách na kalhotách na stehnech. Jsem velice mrštný a s noži umím velim dobře.

Nevýhody: Bohužel kvůli vnitřním zraněním musím oblek a masku nosit pořád. Nemůžu jíst, potravu nosím ve stříkačkách a podávám ji nitrožilně. Snáším o trochu hůř údery do břicha a hrudníku, jsem takový rozložený zevnitř. Jyem trošku pomalejší, co se týče chápání a myšlení o věcech, které se netýkají taktiky nebo boje.

Vybavení:
Oblečení (viz obrázek)
4x nůž (viz obrázek)
Gewehr 43 s optikou (trošku upravený, má dostřel 6000 metrů): Zbraň mám přehozenou hadrem, samozřejmě tak, aby zbraň nepřipomínala, ale abych ji dokázal rychle použít (hadr jen strhnu). Lugera mám v koženém pouzdře na osobní zbraň (to snad nelegální není).

Luger ´45
2x zásobník nábojů Dum dum
2x zásobník rtuťových nábojů
2x zásobník Stříbrných nábojů
2x zásobník normálních nábojů
1x zásobník od každého z předchozích typů do Lugera
Jídlo ve stříkačkách (zásoba asi na týden)
U Barona mám věci na výrobů všech typů výše uvedených kulek
Tyto věci nosím zavěšené na pásek

Obrázek postavy:
Spoiler:
Spoiler:


Obrázek nožů:
Spoiler:

Obrázek Gewehr:
Spoiler:

Obrázek Luger:
Spoiler:


Naposledy upravil Phate69 dne Sat Mar 27, 2010 5:03 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 2:08 am

Dobře klidně ti to povolim. Akorat je to na tobě. Počitač je drsnarna a s nim se stavaš skvělim střelcem a jseš špatnej v dostavani zasahu na blizko. Takže jsi prostě postava na dalku. Jedině počitej s tim že ti ten počitač nebude občas fungovat nebo že některe nepřatele proti tomu budou něco mit ( je to riziko postavy založene na jedne schopnosti) zduvodněni je to že hra byva velmi nezabavna když jen mačkaš kohoutek a cokoliv na tve cestě umira.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 5:20 am

Ok, díky. Beru to. Tady jde spíš o to, abych mohl kontrolovat údery na blízko. Nemůžu stgřílet na půl kiláku a trefit vlkodlaka v běhu, to je samozřejmě blbost. Je to fakt spíš na blízko (to znamená pro pistoli, případně pro nože). Díky, povolení beru Smile
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeFri Mar 26, 2010 4:40 pm

EDIT postavy: Zbraně (skrytí) a konexe (uprav je jak chceš)
Návrat nahoru Goto down
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeSun Mar 28, 2010 4:50 am

Eh, Kei? Pár let na ostrově jsem a v životopisu mám. Netvrdím, že jsem byl 60 let přímo na Perle, ale na ostrově jsem už dost dlouho.

Roku 1943 mě poslali na ostrov, kde jsem měl dohlížet na projekt. Tam jsem poprvé zemřel. Útok vlkodlaků byl nezastavitelný.

já jen, žes říkal něco o tom, že to nemám v životopisu. Od roku 1943 jsem na ostrově, kde je Perla. Ale to je jedno, jen na to poukazuju...
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 3:49 am

ASi takhle . Ne nejseš od roku 1943 na ostrově. Možna na jinem ostrově. Na perle rozhodně nikdy nebyla tajna nacisticka laboratoř. To cos tam viděl ti nebudu měnit. Mohli to taky byt atrapy že?
Chapu že jsi nevěděl že na ostově byt nemužeš. Ale jsou tu informace ktere vědět nemaš. A to jak vypadala Perla před rokem 1980 nevi nikdo koho znaš ani nikdo koho znaji hrači. Když budeš potřebovat něco vědět tak je tu pravda a lži a moje pmko. Ale smiřte se s tim že v tydle hře jsou prostě informace ktere nevite. Když si nejste jisti napište. A vzhledem k tomu že jsem celkem roztržitej a nevzpomenu se na všechno? No to budete muset se ptat.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 5:22 am

Jup, ok, omlouvám se. Budu se ptát ;-)
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 6:07 am

Jestli chceš mužeš na perle byt delši dobu tak 15-20 let max.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
Phate69

Phate69


Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 24. 03. 10

Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitimeMon Mar 29, 2010 6:46 am

Vpohodě, řekněme, že vím, jak to tam zhruba chodí (nějakých těch pět, deset let tam budu, ale nic extra, zvlášť když jsem hloupej, tak z toho moc nemam Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69   Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karl Ruprecht Kröenen- postava Phate69
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Charaktery- Perla-
Přejdi na: