Perla - RolePlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Benjiro yori Saikoro

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Benjiro yori Saikoro Empty
PříspěvekPředmět: Benjiro yori Saikoro   Benjiro yori Saikoro I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 5:48 am

Jméno: SV-61 .. Vymyslel si vlastní: Benjiro yori Saikoro

Věk: 37 (pravděpodobně)

Rasa: Člověk (humanoid)

Životopis: Tak předně,jsem projekt.. Po tom co jsem se narodil nějaké matce,v nějaké neznámé porodnici, v nedůležité zemi, jsem byl prodán lidem na výzkumy a se spoustou dalších otravně uřvaných kojencích jsem byl podrobován všelijakým úchylným testům a transplantacím ve výzkumném ústavu nějaké armády..

Už po prvních několika měsících jsem byl vyčleněn pro nadměrnou odolnost vůči všem možným i nemožným nemocem a byl jsem poslán do dalšího okrsku společně asi s padesáti dalšíma batolatama. Po dalších testech kde nás postupně ubývalo mi zjistili,že celkem dobře snáším chlad a mráz a byl jsem poslán dál. Někdy zhruba v prvních narozeninách mi implantovali pár čipů na pamatováka a nahustili do mně nechutně souborů a složek všeho možnýho,takže jsem po prvním roce svýho života byl vzdělanější než půlka současnýho světa.. V roce jedna až dva mého života byla má imunita vystevane spoustě dalších složek od jedů přes různé snážení cizích těles,radiace a podobně .. Později se začali upravovat růstový hormony,trénovala se pružnost kostí a do kostí se mi přidalo uhlíkový vlákno,takže jsou prakticky nezlomitelný.

To mi bylo odhadem pět let a už jsem byl téměř nezabitelný, do 8mi let jsem každý den trávil osmi hodinami boje ve všemožných stylech, 4 hodiny jsem trávil u počítačů a nejnovějších vynálezů nanovědy a synchronizace své lidské a počítačové paměti.. Další 4 hodiny denně jsem trávil, bojem se zbraněmi na krátko...

V osmi letech dostal první střelnou zbraň, odlehčená z celoumělé hmoty na rtuťové střely, dva výstřely za vteřinu, balistika mírně zakřivená,jediná kterou jsem si oblíbil.
K tréninku na krátko a na krátko se zbraněmi mi přidali střelné zbraně všech možných typů, nicméně i přes vytrvalé posilování hormony a vystužování kostí mé tělo přestalo stíhat a tak jsem dostal svůj první implantát, to mi bylo deset let, levá ruka a tři žebra na levé straně byli první z mnoha. Po dalších třech letech ježdění na všech věcech od osobáků přes tanky a bojové vrtulníky a stíhačkách, jsem byl z posledním z našeho vrhu(to je skoro výstižný) vybrán jako profesionální zabiják a voják pro další transplantace, dostal jsem pravou ruku (dlaň a prsty) vystužení holení a loketních kostí a pár senzorů do hlav. Noční vidění,myšlenkou přepínatelná termvize byla samozřejmostí. Nějaké další jako například senzor pohybu, vyhledání kovových součástí a tvarů na tělech nepřátel a senzor na potencionálně slabá místa..

Jenže přibližně v patnácti letech po několika úspěšných misích,už jsem něco ze světa viděl, mi několik věcí nedalo spát, nerozumněl jsem tomu co jsem viděl v očích těch které jsem zabíjel, a snažil se aby mi to vysvětlili,protože jsem však poslouchal rozkazy,nezajímal jsem se o to. Za čas jsem narazil na internet a zjistil,že je to soubor informací a dožadoval jsem se přístupu k několika zakázaným stránkam. Dozvěděl jsem se,že jsem rozmazlené dítě( nechápu) a zamítnuto. Nechal jsem to plavat,po čase přišlo víc takových jako já a byl do nás nahráván nový software v nichž byly obsaženy emoce. (Vypěstovaná nenávist vůči několika společenským vrstvám.) Jenže když došli ke mě tak se přístroj porouchal, a já se probudil. Nyní jsem cítil,okamžitě jsem věděl,že to v těch očích je strach a najednou jsem i cítil jak se cítili.. Přiznám se,jeblo mi. Doslova a do písmene. Došlo mi co se tu děje a začal jsem ty lidi zabíjet,nejdřív ty jako já. Šlo to pomalu ale za půl roku bylo hotovo,pak jsem zničil vědeckou pracovnu, a nakonec jsem chtěl zabít sebe. Nedokázal jsem to. Přišlo mi,že alespoň já ze všech těch výtvorů by měl poznat život.
Nakradl jsem co se dalo a za finance vědeckého ústavu jsem si koupil dům do jehož podzemí jsem nanosil co se dalo.. Všechny záznamy o sobě a mé činnosti jsem smazal samozřejmě.

Někdy v té době jsem se doslechl o Perle, a rozhodl jsem se tam vydat,nějakou dobu jsem jen tak flámoval a užíval si volnosti,a nakonec jsem se přidal k místní policii,protožte jsem se už fakt nudil, to mě naučilo týmové práci..
Nakonec mě oslovil místní upíří baron a vyzval mne abych vstoupil do jeho služeb.

Schopnosti: (doufám že vyplývají ze životopisu)

Povaha: Neví,musí si vyzkoušet..

Výbava: Uvedu jen to nejdůležitější:

Motorka: http://www.jeffpidgeon.com/uploaded_images/bat-pod-767743.jpg

Zbraňe na krátko: http://library.thinkquest.org/05aug/00716/wakizashi.jpg

http://shimetsu13.deviantart.com/art/knuckleduster-109772773

Zbraně na dálku: http://bufu2o2.deviantart.com/art/gun-18326404
Celo-umělohmotná extrémně přesná rychlopalná
Náboje: kulové obsahují rtuť,
Dostřel: 90 m,extrémně tichá , střílí s mírným zakřivením,
Hmotnost: 140 gramů, velikost 9x6x3 cm

http://torvenius.deviantart.com/art/U-C-K-gun-concept-109354096
Kovová,přesná rychlopalná
Náboje: Normální a tříštivé, s jedním speciálním nábojem pod hlavní( kapsle,trhavá)
Dostřel: 500 m
Hmotnost: 1200 gramů, velikost 17x12x4 cm

http://dakphoenix.deviantart.com/art/Gene-Starwinds-Caster-Gun-803549
Odlehčený kov ,dural,přesná na 150m,pak rozptyl co metr to 5cm.. Pomalá
Náboje: Tříštivé,a výbušné
Dostřel: 900m,hlučná
Hmotnost: 4000 gramů, velikost 40x15x6 cm

+ několik zásobníků ke keždému se stříbrnými náboji, pro sichr..

U sebe nosí boxer a rtuťovku, u nohy má speciální pouzdro na kovovku a přes rameno má příruční zavazadlo s noutem a podobnýma věcma,v dutym dně má rozloženou dalekonosnou.
Wakizashi nosí málokdy.

Implantáty: levá paže a tři žebra na levé straně, pravá dlaň a prsty, zesílené holeni a loketní, jinak uhlíkové je obsaženo ve všech kostech..
hlava: Senzor pohybu,slabých míst,termovize, "kovovize"

EDIT : Protože bych si udělal bordel v životopistu tak to napíšu sem..

Senzor na pohyb nemám, řidičské schopnosti se vztahují pouze na motorky a osobáky, net v hlavě nemám a immuní vůči jedům a nemocem nejsem.. bojové schopnosti se vztahují hlavně teoreticky většinu věcí nemám ozkoušenou..


Naposledy upravil ivendetta dne Thu Mar 25, 2010 6:09 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Benjiro yori Saikoro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benjiro yori Saikoro   Benjiro yori Saikoro I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 7:27 am

Shune jak to řict. Tadle postava se nehodi do světa a je uberhyper mančkinozni. To že to nesedi do světa se da jistě nějak obejit třeba začleněnim do cinematiku ovšem budeš postavu muset oslabit a to docela značně.


.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Benjiro yori Saikoro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benjiro yori Saikoro   Benjiro yori Saikoro I_icon_minitimeWed Mar 24, 2010 9:40 am

Hele ja nevim jak to říct,ale moje postava nemá regeneraci jako dlaci a upíři,musí dostatečně jíst a spát, je jenom člověk, neumí lízt po zdech,nemá silnější "formu" ve kterou by se vyvinula...
Já nevím jak jí oslabit, byl bych rád kdybys napsal,co konkrétně, mě přijde,že už takhle je proti ostatním "pohádkovejm bytostem" dost slabá.

Abych tak řekl,je zatím nejlíp zabitelná tady ze všech..
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Benjiro yori Saikoro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benjiro yori Saikoro   Benjiro yori Saikoro I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 1:04 am

Shune. Jak bych ti to řekl? V tydle hře by měli byt postavy nastejno. Když někdo ma vysokou silu tak toho třeba meně vi neco meně umi. Kdežto obyčejnej člověk bez jakychkoliv serepetiček je zase velmi skušenej. Tvoje postava je skoro nezranitelna,odolna vuči nemocim a nepřizni počasi,ma takticki počitač (což je zvyhodněni jak krava) a jine vylepšovaky. Tim se z tebe stava postava s lepšima predispozicema než vlkodlak. Ale krom toho že maš takove predispozici jseš ještě zkušenějši chytřejši a informovanějši než by byla čistě lidska postava .
Jestli dame pryč taktickej počitač a zustane zbytek predispozic tak se akorat skrouhaji tvoje schopnosti na vice meně informovanost kterou jsi ale ziskal až po institutu a tvoje bojove a řidičske schopnosti budou hoooodně slabši.
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Benjiro yori Saikoro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benjiro yori Saikoro   Benjiro yori Saikoro I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 6:05 am

aha já měl v úmyslu ten taktickej zaměřovač vypíchnout pryč.. ok than..

EDITED
Návrat nahoru Goto down
Muž ve stinu
Admin
Muž ve stinu


Poèet pøíspìvkù : 435
Join date : 23. 03. 10

Benjiro yori Saikoro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benjiro yori Saikoro   Benjiro yori Saikoro I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 7:23 am

Tak jo dobre. Budes drsnej predispozicema a budes toho dost znat ale v nebudeš zas tak dobrej bojovnik. Schvaleno
Návrat nahoru Goto down
https://pearl.forumczech.com
ivendetta

ivendetta


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 03. 10

Benjiro yori Saikoro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benjiro yori Saikoro   Benjiro yori Saikoro I_icon_minitimeThu Mar 25, 2010 7:27 am

Super dikes..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Benjiro yori Saikoro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benjiro yori Saikoro   Benjiro yori Saikoro I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Benjiro yori Saikoro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Perla - RolePlayGame :: Perla-země nekonečnich možnosti :: Charaktery- Perla-
Přejdi na: